Trev's Soep & smullokaal is een super gezellig jong bedrijf. Wij zijn in 6 jaar uitgegroeid tot een begrip in heel het gooi. Een nieuw soort fastservice, want wij zijn fast, maar wel gezond en ook nog eens erg lekker. Iedere dag maken wij minimaal 6 verschillenden soorten soep (vaak meer), 4 soorten salades & diverse tosti's en broodjes. Wij kiezen alleen voor de beste kwaliteit! Wil je een leuke kans krijgen om bij een open, informeel en gezellig bedrijf veel te leren. Wacht niet langer en stuur ons een mail of bel, zodat we samen kunnen kijken of we een mooi plekje voor je hebben. En we zullen er met elkaar een onvergetelijke tijd van maken. Wat kan je bij ons leren: Alles. Wij geven graag veel verantwoordelijkheid. En bij ons moet iedereen alles kunnen. Niet in één keer natuurlijk. Stap voor stap, maar daardoor blijft het leuk, leerzaam en lekker afwisselend.
Naar wie zijn wij op zoek?
Ben je makkelijk in de omgang en durft jij je te laten zien en ben je niet bang om een gesprek aan te gaan met je collega's en onze gasten. Dan voel je je snel bij ons op je plek.
Wat biedt het bedrijf?
Trev's Soep heeft een gezellig team dat er voor elkaar staat. We hebben bijna 40 enthousiaste parttime werknemers in dienst. Meerdere stagiaires zijn bij ons blijven werken, omdat ze het zo naar de zin hebben. Wil jij een mogelijkheid krijgen om in een jong en nog steeds hard groeiend bedrijf een hoop te leren. Bel of mail ons dan.
Wat ga je leren?
- Maakt bedrijfsruimtes bedrijfsklaar en bereidt en/of stelt fastserviceproducten samen
- B1-K1-W1 Voert voorbereidende werkzaamheden uit voor productie- en distributieproces
- B1-K1-W2 Voert productiewerkzaamheden uit
- B1-K1-W3 Houdt de productie-, distributie- en overige gastenruimtes schoon gedurende zijn dienst
- B1-K1-W4 Voert afrondende werkzaamheden in de productie- en distributieruimte uit
- B1-K1-W5 Onderhoudt apparatuur en gereedschap
- Verkoopt fastserviceproducten en verleent gastvrijheid aan gasten
- B1-K2-W1 Verleent gastvrijheid
- B1-K2-W2 Verkoopt producten
- B1-K2-W3 Bedient en beheert de kassa
- B1-K2-W4 Distribueert bestellingen
- B1-K2-W5 Gaat om met normafwijkend gedrag
- B1-K2-W6 Vangt klachten van gasten op
- Beheert de voorraad
- B1-K3-W1 Controleert de voorraad
- B1-K3-W2 Ontvangt en controleert producten en goederen
- B1-K3-W3 Transporteert grondstoffen en goederen en slaat deze op
- Geeft leiding en voert beheerstaken uit
- P3-K1-W1 Assisteert bij bedrijfsontwikkeling
- P3-K1-W10 Sluit het fastservicebedrijf af
- P3-K1-W2 Begroot financiën
- P3-K1-W3 Bewaakt budgetten
- P3-K1-W4 Voert de dagadministratie uit
- P3-K1-W5 Plant voorraadniveaus
- P3-K1-W6 Plant en verdeelt werkzaamheden
- P3-K1-W7 Voert intern formele gesprekken
- P3-K1-W8 Stuurt medewerkers aan
- P3-K1-W9 Rapporteert aan de manager/ondernemer