Manager / ondernemer horeca

Grand Cafe Eight Enthousiaste leerling gezocht met passie voor eten en drinken!

Als leerling leidinggevende bediening bij Grand krijg je de kans om belangrijke managementvaardigheden te ontwikkelen in een dynamische horecagelegenheid. Je bent verantwoordelijk voor het aansturen van het bedienend personeel en het garanderen van de persoonlijke service die onze gasten van Eight gewend zijn. Jouw rol is cruciaal in het coördineren van de werkzaamheden en het waarborgen van een soepele gang van zaken in het restaurant. Daarnaast is er ruimte voor eigen inbreng rondom wijnen, cocktails, efficiëntie van werkzaamheden en eventuele andere zaken waar jij winstmarges in ziet.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde student die een passie heeft voor gastvrijheid, eten en drinken. Bij Eight is niks te gek en staat een persoonlijke touch centraal, dus wij zoeken iemand die onze gasten in de watten wilt leggen bij elk bezoek. Herken jij jezelf hierin? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat biedt het bedrijf?

Bij Eight heb je zekerheid van een gezellige uitdagende leerplek waar je jezelf kan ontwikkelen tot een bekwame leidinggevende. Je wordt begeleid door professionals van de oude stempel die je de échte kneepjes van het vak leren, maar natuurlijk ook nieuwe jonge professionals voor de hippe tips en trics. Naast ons restaurant zijn wij ook regelmatig op locatie te vinden. Denk hierbij aan bedrijfsborrels of diners, wij koken ook bij gasten thuis of staan op het Zomerspektakel in Alphen aan den Rijn. Je leert dus niet alleen bij ons in het restaurant, maar ook kom je op hele toffe plekken!

Wat ga je leren?

  • Onderneemt
  • B1-K1-W1 Ontwikkelt een ondernemingsplan
  • B1-K1-W2 Treft voorbereidingen voor het starten van een onderneming
  • B1-K1-W3 Implementeert het ondernemingsplan
  • B1-K1-W4 Maakt marktanalyse
  • B1-K1-W5 Voert commerciële activiteiten uit
  • B1-K1-W6 Stelt financieel beleid vast en bepaalt de verkoopprijs
  • B1-K1-W7 Bepaalt inkoop- en voorraadbeleid
  • Geeft leiding en voert beheerstaken uit
  • B1-K2-W1 Maakt een operationeel plan
  • B1-K2-W2 Plant en verdeelt de werkzaamheden
  • B1-K2-W3 Begroot financiën
  • B1-K2-W4 Bewaakt financiën
  • B1-K2-W5 Stuurt medewerkers aan
  • B1-K2-W6 Voert intern formele gesprekken
  • Werkt mee in drank- en spijsverstrekkende bedrijven
  • P2-K1-W1 Verricht voorbereidende werkzaamheden in het horecabedrijf
  • P2-K1-W2 Werkt mee in de bediening
  • P2-K1-W3 Werkt mee in de keuken
  • P2-K1-W4 Voert afrondende werkzaamheden uit in het horecabedrijf
  • P2-K1-W5 Creëert en bewaakt sfeer
  • Werkt mee in logiesverstrekkende bedrijven
  • P2-K2-W1 Neemt reserveringen aan voor kamers en/of zalen en arrangementen
  • P2-K2-W2 Checkt de gast in
  • P2-K2-W3 Verleent service aan gasten tijdens hun verblijf
  • P2-K2-W4 Bewaakt de veiligheid
  • P2-K2-W5 Checkt de gast uit
  • P2-K2-W6 Maakt night audit rapportages van de omzet
  • P2-K2-W7 Ontwikkelt arrangementen en speciale activiteiten

Kenmerken

  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder