Software developer

We willen graag een stagiaire begeleiden in het het programmeren van embedded applicaties in C. Een inkijk in de elektronica & embedded wereld.

We werken op dit moment aan een automotive / IoT product. Wil jij mee denken en mee ontwikkelen aan delen van dit product?
Je werkdag is flexibel i.o.m. je begeleider, waarbij je alle facetten van het ontwikkeltraject doorloopt.

  • locatie
    Arnhem
  • periode
    1-1-2023 t/m 1-8-2023
  • gewijzigd
    30 september 2022
  • beschikbaar
    2

Gezocht: Enthousiaste Embedded Software Developer


Wat ga je leren?

  • Realiseert software
  • B1-K1-W1 Plant werkzaamheden en bewaakt de voortgang
  • B1-K1-W2 Ontwerpt software
  • B1-K1-W3 Realiseert (onderdelen van) software
  • B1-K1-W4 Test software
  • B1-K1-W5 Doet verbetervoorstellen voor de software
  • Werkt in een ontwikkelteam
  • B1-K2-W1 Voert overleg
  • B1-K2-W2 Presenteert het opgeleverde werk
  • B1-K2-W3 Reflecteert op het werk

Naar wie zijn wij op zoek?

Affiniteit met C / Low level programming Interesse in Elektronica Actief kunnen/willen meedenken in oplossingen

Wat biedt het bedrijf?

Het is een zeer jong bedrijf met veel potentie. Een vaste aanstelling zou tot de mogelijkheid kunnen behoren. Een gezellige (vrijdag middag) borrel. Embedded programmeren kun je van ons leren, wat wij van jou vragen is inzet en enthousiasme.

Opleiding Software developer

Crebonummer: 25604
Leerweg: bol

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat

Vergoeding

  • Geen

lees verder