De start- en einddatum zijn in overleg. Hierin zijn we flexibel. Meewerkende stage met keuken- en (food)bar taken met diverse verantwoordelijkheden. Van bar tot service aan tafel en van (klein) keukenwerk tot catering & events. Je kunt bij ons leren wat je zou willen; roosteren, calculeren, inkopen en uiteraard hygiƫne taken zoals het HACCP beleid. En het liefst vinden we iemand die het leuk vindt om bij ons te blijven werken.
Leer fastservice medewerker (of manager!) te worden en misschien wel te blijven in het gezelligste grand café van Nederland!
Wat ga je leren?
Maakt bedrijfsruimtes bedrijfsklaar en bereidt en/of stelt fastserviceproducten samen
B1-K1-W1 Voert voorbereidende werkzaamheden uit voor productie- en distributieproces
B1-K1-W2 Voert productiewerkzaamheden uit
B1-K1-W3 Houdt de productie-, distributie- en overige gastenruimtes schoon gedurende zijn dienst
B1-K1-W4 Voert afrondende werkzaamheden in de productie- en distributieruimte uit
B1-K1-W5 Onderhoudt apparatuur en gereedschap
Verkoopt fastserviceproducten en verleent gastvrijheid aan gasten
B1-K2-W1 Verleent gastvrijheid
B1-K2-W2 Verkoopt producten
B1-K2-W3 Bedient en beheert de kassa
B1-K2-W4 Distribueert bestellingen
B1-K2-W5 Gaat om met normafwijkend gedrag
B1-K2-W6 Vangt klachten van gasten op
Beheert de voorraad
B1-K3-W1 Controleert de voorraad
B1-K3-W2 Ontvangt en controleert producten en goederen
B1-K3-W3 Transporteert grondstoffen en goederen en slaat deze op
Naar wie zijn wij op zoek?
Juiste oog voor detail. Gezellige, gastgerichte en positieve houding. Passie voor eten. En heel belangrijk; voor je collega's ga je door het vuur en voor de gasten heb je (bijna) alles over. Ben je sportief? Dat komt goed uit, want je bent werkzaam in de grootste health club van Nederland (www.amstelhof.com) en daar mag je nog gratis sporten ook.
Wat biedt het bedrijf?
Je bent bij ons onderdeel van het team en niet zomaar een voorbijganger. Je werkt mee, doet mee aan uitjes en trainingen, kan redelijk flexibel je werktijden bepalen en wat heel leuk is; je bent vrij om te sporten. Wij hopen dat je na je leerbaan bij ons blijft.