Voel jij je thuis in de historische binnenstad van Delft? Omschrijven je vrienden je als enthousiast, energiek en sociaal en je haal je energie uit het zorgen voor je gasten? Dan is deze functie op jouw lijf geschreven! Ben jij op zoek naar een Hospitality stage met veel afwisseling op een unieke historische plek? Wij zijn op zoek naar stagiairs met een eigen verhaal, iemand die de gastbeleving van de hotelgasten naar een hoger niveau wil tillen. Je werkt vanuit je hart en met een passie voor gastvrijheid en de horeca.
Jij bent dé sterspeler van ons hotel. Als een ware barista serveer jij je gasten de lekkerste koffies. Of je legt ze in de watten met een heerlijk ontbijt, een lokaal speciaalbier of een mooi glas wijn en bijpassende kleine gerechtjes. Elke stap in dit herontdekte icoon neemt je mee door de tijd en de reis van de gast bepaal jij. Gecombineerd met verschillende smaken en specerijen die linken met de oorsprong van Delft Arsenaal, “de Oost”.
B1-K2-W2 Houdt financiële administratie bij en handelt transacties af
B1-K2-W3 Houdt de administratie bij
B1-K2-W4 Doet voorstellen voor aftersales of aanpassing van de dienstverlening
Realiseert commercieel aanbod
P4-K1-W1 Promoot producten en diensten
P4-K1-W2 Stelt een passend aanbod op met gerelateerde services en producten
P4-K1-W3 Maakt een prijsberekening bij het aanbod
Geeft leiding
P4-K2-W1 Plant en verdeelt de werkzaamheden
P4-K2-W2 Instrueert en begeleidt nieuwe collega's, stagiairs en/of vrijwilligers
P4-K2-W3 Voert formele gesprekken
Voert beheerstaken uit
P4-K3-W1 Maakt een operationeel plan
P4-K3-W2 Maakt een begrotingsvoorstel
P4-K3-W3 Bewaakt financiën
Naar wie zijn wij op zoek?
• Natuurlijk staan gastgerichtheid en enthousiasme bovenaan;
• Je bent service- en gastgericht en je hebt een sterk inlevingsvermogen;
• Je wilt graag veel leren;
• Je werkt zelfstandig, bent pro-actief creatief Flexibiliteit in werktijden en taken;
• Je bent collegiaal, hebt verantwoordelijkheidsgevoel, en een gezonde dosis humor.
Wat biedt het bedrijf?
• Groeikracht: Werken binnen een groeiende hotelketen waar je jezelf kunt blijven ontwikkelen en kunt doorgroeien.
• 30/30 Member: Naast je stagevergoeding, biedt WestCord Hotels nog meer toffe dingen aan voor alle members, zoals: €30,- per overnachting in onze hotels// 30% korting op WestCord producten // reiskostenvergoeding // interne trainingen van onze eigen Hospitality trainster // een medewerkers bonus wanneer jij een nieuwe collega aandraagt // ieder jaar een groot personeelsfeest op een toffe locatie.
• Aanbrengbonus: Een netto bonus van 250 euro, wanneer je voor ons een nieuw personeelslid vindt!
• Dagelijks een gezamenlijke lunch en diner, lekkere koffie en veel fruit. Een goed moment om bij te praten met je collega’s.
• Heb jij het WestCord DNA in je?! Ons doel is om jou ‘part of the family’ te laten voelen!
Mocht je vragen hebben over de stage, neem gerust contact met ons op!