Brasserie het Gemaal Gastheer/vrouw
Brasserie het Gemaal heeft een van de mooiste terrassen van de Haarlemmermeer. Als gastheer/gastvrouw voel je je als een vis in het water en wil je graag onze gasten entertainen. In deze functie zullen wij je allround opleiden. Van barmedewerker tot drank- en foodrunner en van host tot wijkloper. Aan de hand van jouw ontwikkeling en ambitie bepalen wij hoe snel je door kan groeien. De brasserie is een ideale stap voor leerlingen om door te groeien in de hospitality. Wij zijn op zoek naar een student die het horeca gen in zijn/haar bloed heeft zitten. Uit ervaring komen leerlingen heel goed tot hun recht, omdat wij een jong en dynamisch team hebben dat voelt als een familie.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zoeken iemand die: - Een horeca- of hospitality opleiding volgt op niveau 2 of 3. - Flexibel inzetbaar is, inclusief dag-, avond- en weekenddiensten. - Leergierig is en graag alle facetten van het vak wil leren. - Een echte teamplayer is en zich makkelijk aanpast aan verschillende situaties. - Doorzettingsvermogen toont en een positieve energie uitstraalt. - Altijd een gezonde dosis humor meeneemt naar het werk.
Wat biedt het bedrijf?
Brasserie Het Gemaal is onderdeel van Tafel 4 Horeca Groep. In 2010 gestart als een klein familiebedrijf, maar ondertussen uitgegroeid tot een grote horeca familie. Onder deze groep vallen ook Restaurant Long Island in Hoofddorp en Brasserie Spoorhuis Mijdrecht. Binnen de verschillende locaties zijn er meerdere doorgroeimogelijkheden voor onze medewerkers. Daarnaast bieden wij: - Een marktconform salaris volgens de Horeca CAO – Leerlingen BBL - 25 vakantiedagen obv fulltime (38 uur) - Een familiaire werksfeer op een mooie locatie - Een locatie voor lunch, borrel, diner en verschillende arrangementen - Mogelijkheid tot persoonlijke groei en ontwikkeling - Mogelijkheid tot een vast dienstverband na het behalen van je diploma - Pensioensopbouw (dien 21 jaar of ouder) en eventueel reiskostenvergoeding
Wat ga je leren?
- Werkt in de bediening
- B1-K1-W1 Voert voorbereidende werkzaamheden uit
- B1-K1-W10 Werkt met de kassa
- B1-K1-W2 Neemt reserveringen aan
- B1-K1-W3 Ontvangt gasten
- B1-K1-W4 Adviseert gasten en neemt de bestelling op
- B1-K1-W5 Maakt dranken serveergereed
- B1-K1-W6 Serveert de bestelling en ruimt af
- B1-K1-W7 Creëert en onderhoudt de sfeer
- B1-K1-W8 Rekent de bestelling(en) af en neemt afscheid
- B1-K1-W9 Voert afrondende werkzaamheden uit
- Bewaakt de voorraad
- B1-K2-W1 Controleert de voorraad
- B1-K2-W2 Ontvangt en controleert de bestelling
- B1-K2-W3 Pakt de bestelling uit en slaat deze op
Kenmerken
- Met uitzicht op een vaste baan