Expert IT systems and devices

Trimessa Ontdek Jouw Toekomst bij Trimessa: Be the Cloud operator!

Bij Trimessa draait alles om top service voor onze klanten. Jouw rol omvat het operationeel houden van cloudservices en netwerken, nieuwe klanten onboarden met een projectaanpak, en cloudprocessen en -procedures optimaliseren. Je denkt mee over cloud-ICT-strategieën met oog voor beveiliging, toekomstbestendigheid en infrastructuur. Je zet je servicemanagement skills in en beantwoordt direct vragen van klanten. Je werkt met M365, ESET, Fortigate, VoIP, enz. Tijdens je stage bij Trimessa doe je waardevolle ervaring op in een dynamische en klantgerichte omgeving. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen in ons team!

Naar wie zijn wij op zoek?

Bij Trimessa zijn we op zoek naar een gemotiveerde student of werknemer die een passie heeft voor cloudservices en netwerken. De ideale kandidaat beschikt over sterke servicemanagement skills en is in staat om direct vragen van klanten te beantwoorden en oplossingen te bieden. Daarnaast moet de kandidaat ervaring hebben met het operationeel houden van cloudservices en netwerken, en het onboarden van nieuwe klanten met een projectaanpak. Het optimaliseren van cloudprocessen en -procedures is een belangrijk onderdeel van de rol, evenals het meedenken over cloud-ICT-strategieën met oog voor beveiliging, toekomstbestendigheid en infrastructuur. Ervaring met technologieën zoals M365, ESET, Fortigate, en VoIP is een vereiste. We kijken ernaar uit om een waardevolle toevoeging aan ons team te verwelkomen!

Wat biedt het bedrijf?

Wat biedt Trimessa? - Een hechte en informele bedrijfscultuur; - Een dynamische, ondernemende werkomgeving; - Dagelijks verzorgde lunch; - Mogelijkheden voor een vaste aanstelling bij Trimessa, inclusief certificering en verdere opleidingen. Bij ons groei je niet alleen professioneel, maar ook persoonlijk.

Wat ga je leren?

  • Ondersteunt gebruikers
  • B1-K1-W1 Handelt meldingen af
  • B1-K1-W2 Instrueert gebruikers
  • B1-K1-W3 Installeert, configureert en beheert gebruikersdevices
  • Beheert de infrastructuur
  • B1-K2-W1 Installeert en configureert netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • B1-K2-W2 Beheert en monitort netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • Beheert applicaties
  • B1-K3-W1 Adviseert over, installeert en configureert applicaties
  • B1-K3-W2 Onderhoudt applicaties
  • Ontwikkelt digitale informatievoorzieningen
  • P2-K1-W1 Ontwerpt een informatievoorziening
  • P2-K1-W2 Automatiseert processen
  • P2-K1-W3 Beheert databases
  • Controleert de security
  • P2-K2-W1 Geeft security advies en verbetert de security
  • P2-K2-W2 Reageert op security incidenten

lees verder