De Polderei

  • Naam De Polderei
  • Leerbedrijf ID 100470008
  • KvK naam de Polderei
  • KvK nummer 68323360
  • KvK vestigingsnummer 000038279118
  • Bedrijfsindeling Restaurants
  • Telefoon +31223754300
  • Bedrijfsgrootte 2 tot en met 9 medewerkers
  • Totale capaciteit 0
  • Stage/bbl overeenkomsten -

Organisatieprofiel

  • Omschrijving Wie aan de Polderei denkt, denkt aan even een lekker hapje eten. Maar dat is de Polderei niet alleen. Tanita van Ham en Alberto van de Water bestieren nu 1,5 jaar de zaak en in die 1,5 jaar heeft het tweetal al heel wat ondernomen naast alleen dat lekkere hapje eten. Het jonge stel zit vol ambitie en heeft beiden voldoende horeca ervaring in the pocket, want naast de Polderei in Anna Paulowna hebben zij ook nog de Duinerij in Sint Maartenzee. Tanita vermeld wel erbij dat dit restaurant in het hoogseizoen alleen geopend is omdat het toch veelal op het toerisme geënt is. De duinerij opent zijn deuren weer op 29 maart om vervolgens rond begin oktober weer te sluiten. In die tussentijd biedt de Duinerij lekker no nonsense eten voor een leuke prijs. Het is gelegen naast een camping dus ze krijgen veel campinggasten en toeristen, wat niet wegneemt dat je hier gewoon als bewoner ook heerlijk even een hapje kan komen eten. Ook kinderfeestjes kunnen er geschikt worden gehouden, een midgetgolf zit tegen het restaurant aan. Arrangementen zijn er dan ook te verkrijgen in combinatie met pannenkoeken bakken of gewoon lekker patatjes eten na afloop. Maar terug naar de Polder, terug naar restaurant de Polderei. Tanita is een horeca tijger pursang, zij verstaat haar vak en als je binnenkomt weet zij iedere gast op een warme manier welkom te heten. Zij geeft leiding over een team van jonge enthousiaste mensen en Alberto houdt het in de keuken in de gaten. Alberto staat natuurlijk ook bekend om zijn patisserie kunsten, de tovenaar met chocolade is hij. Alberto draait zijn handen niet om voor een heerlijk toetje, ijs, taarten of kunst met chocolade. U heeft een wens, Alberto maakt het. De combinatie van de twee samen is wellicht een gouden combinatie. Beiden zijn ieder geval ambitieus en ondernemend, want naast het eten organiseren zij ook thema avonden, pubquizzen, evenementen, feestjes of een complete kermis! Wil je een besloten feest of een partij houden bel Tanita op en zij heeft genoeg ideeën op stapel om u te adviseren en te helpen bij een geslaagde partij in de Polderei. Kortom of je er nou komt om heerlijk te eten of een feest te houden, je wordt er warm en gastvrij ontvangen in een relaxte ambiance en door een team met kennis die gastvrijheid hoog in het vaandel hebben staan.
  • Informatie Leren & Werken Wij zijn een erkend leerbedrijf omdat wij graag onze passie willen overbrengen op de nieuwe generatie, ook vinden wij het geweldig de echte talentjes te ontdekken en deze op te leiden en te brengen waar onze leermeesters ons gebracht hebben. Tanita werd in 2015 leermeester terwijl zijn werkzaam was op de golfbaan in Dirkshorn, voor de leerlingen gastheer/vrouw maar ook voor leerlingen die dezelfde opleiding doen die zij zelf heeft gedaan: horecaondernemer/manager. Alberto was al heel wat jaren daarvoor leermeester in de banketbakkerij en de patisserie , 10 jaar werkzaam voor Holtkamp en uiteindelijk in zijn eigen chocolaterie/patisserie : Pure in Alkmaar. Tegenwoordig vind je hem ook achter de warme kachel in de keuken, maar de chocolade blijft toch echt zijn pure passie, en dat proef je ;) Verder hebben we nog Taco Hietberg, de chef-kok van de Polderei! Als er één iemand is met liefde en passie voor zijn vak dan is het Taco wel. Hij leert de leerlingen met veel plezier de fijne kneepjes van het vak. En ook wij leren nog steeds van hem! Wij staan op dit moment open voor BOL en BBL studenten, het Mbo niveau maakt niet uit.
  • Informatie Student Wij werken met verschillende leerlingen van verschillende niveau's en opleidingen. Tot op heden hebben we leerlingen gehad van: ROC kop van Noord Holland ROC Amsterdam Horizon college hhw Regius college schagen ROC zorg en welzijn Wij zijn makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Onze werktijden zijn heel variërend.
  • Organisatie kenmerken
    • Mogelijkheden voor zij-instromers

De Polderei

  • Naam De Polderei
  • Leerbedrijf ID 100470008
  • KvK naam de Polderei
  • KvK nummer 68323360

Erkenningen

Sector: Entree

Sector: Horeca en bakkerij

De Polderei

  • Naam De Polderei
  • Leerbedrijf ID 100470008
  • KvK naam de Polderei
  • KvK nummer 68323360

Contactpersonen (2)

Naam Rollen Opleidingen