Haaks BV

  • Naam Haaks BV
  • Leerbedrijf ID 100737300
  • KvK naam Haaks BV
  • KvK nummer 82742340
  • KvK vestigingsnummer 000043781365
  • Bedrijfsindeling Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw
  • Telefoon +31613387214
  • Bedrijfsgrootte 2 tot en met 9 medewerkers
  • Totale capaciteit 1
  • Stage/bbl overeenkomsten -

Organisatieprofiel

  • Omschrijving Bij Haaks bouwen we prefab houten huisjes. Klein , zo'n 6 m2, tot groot, zo'n 70 m2. kijk eens op www.haaks.camp om een beeld te krijgen van wat wij maken. we zoeken leuke mensen dus lijkt het je wat neem dan vooral contact op en kom eens kijken. Haaks is in 2017 ontstaan in Oss. Een nieuw geluid laten horen, nieuwe producten ontwikkelen en hiermee mensen blij maken, Pim Gijsbers en Jules Luijpen zijn met een vernieuwende en duurzame kijk op de bouw gekomen. Sinds 2018 bouwen zij de Nano houses, in de eerste maanden van 2020 hebben deze Nano houses een grote vlucht genomen, ondertussen beginnen de Nano Houses een begrip te worden in de markt. Sinds 2022 heeft Haaks zich volledig gefocust op het zo duurzaam mogelijk bouwen van Nano Houses. Herkenbaar Een Haaks Nano House herken je snel. Van dichtbij door de strakke manier van afwerken, van veraf door de combinatie van vorm met materiaalkeuze. Unieke productiemethode We ontwerpen in 3d en produceren computergestuurd. Deze combinatie zorgt voor een eindproduct wat alleen assemblage behoeft. De uiteindelijke eindassemblage is een proces wat secuur en hoogwaardig gebeurt en wat leidt tot een product van hoge kwaliteit. Houtbouw met hoge precisie waarbij zo min mogelijk reststromen zijn en de faalkosten minimaal zijn. Duurzame productie Duurzaamheid zit bij Haaks in het DNA. Dit is een groene leidraad in het gehele proces. Steeds worden de meest verantwoorde materialen gekozen. De onderdelen worden, als het ook maar enigszins mogelijk is, lokaal geproduceerd en ingekocht. Deze lokale manier van ondernemen zorgt ervoor dat we snel kunnen leveren en de lokale economie steunen. Daarnaast houdt het de voetafdruk van de Nano houses klein. Onze producten zijn zo veel mogelijk biobased en circulair gebouwd. In een Nano house zul je dan ook absoluut geen beton of zware stalen frames aantreffen. Waar mogelijk wordt altijd gewerkt met hout.
  • Informatie Leren & Werken Binnen Haaks werken we veel in duo's. omdat veel zaken in ons bouwproces goed doordacht zijn kunnen we snel veel slagen maken. Een huisje bouwen gaat al in 4 weken. Dit zorgt er dan ook voor dat er veel afwisseling in de werkzaamheden zit. Waar je op de ene dag nog bezig bent met het bouwen van wanden plaats je een dag later samen met je collega een keuken of bouw je een stapelbed. Het veel samenwerken met dezelfde mensen zorgt er voor dat jij je ongetwijfeld snel thuis zult voelen.
  • Informatie Student Omdat wij volledige prefab houten gebouwen bouwen werk je eigenlijk altijd in onze hal in Oss. Ongeacht het weer sta jij lekker droog en warm te werken. Daarnaast is onze werkplaats ook nog relatief rustig omdat er geen zaagproductie etc aanwezig is. De meeste herrie maakt onze radio!
  • Organisatie kenmerken
    • Mogelijkheden voor zij-instromers

Haaks BV

  • Naam Haaks BV
  • Leerbedrijf ID 100737300
  • KvK naam Haaks BV
  • KvK nummer 82742340

Erkenningen

Sector: Afbouw, hout en onderhoud

Sector: Bouw en infra

Sector: Entree

Haaks BV

  • Naam Haaks BV
  • Leerbedrijf ID 100737300
  • KvK naam Haaks BV
  • KvK nummer 82742340

Contactpersonen (1)

Naam Rollen Opleidingen