Stichting Bratelle

  • Naam Stichting Bratelle
  • Leerbedrijf ID 100682662
  • KvK naam Stichting Bratelle
  • KvK nummer 81178417
  • KvK vestigingsnummer 000047493097
  • Bedrijfsindeling Overige specialistische zakelijke dienstverlening
  • Telefoon +31646457344
  • Bedrijfsgrootte 2 tot en met 9 medewerkers
  • Totale capaciteit 1
  • Stage/bbl overeenkomsten -

Organisatieprofiel

  • Omschrijving Met Bratelle willen we het leven van vrouwen met lymfoedeem na borstkanker een stukje aangenamer maken. Onze functionele, maar comfortabele en mooie lingerie geeft vrouwen hun zelfvertrouwen terug. De Bratelle geeft druk en heeft een masserende werking en zit prettig. Vrouwen met lymfoedeem kunnen zich daardoor gemakkelijker bewegen en gaan met minder pijn door het leven. Ze doen weer mee! Omdat het juist als je borstkanker hebt gehad, belangrijk is dat je je weer aantrekkelijk kunt voelen, heeft de Bratelle beha een mooie, sexy uitstraling. “Stichting Bratelle geeft vrouwen met borstoedeem een stukje eigenwaarde terug.” Bratelle is een non-profit organisatie. De (door)ontwikkeling en de promotie van de Bratelle beha financieren we via donaties, subsidies, sponsoring en de verkoop van producten in onze webshop. Wist je trouwens dat 1 op de 7 vrouwen in Nederland borstkanker krijgt of heeft gehad? Een aanzienlijk deel van deze vrouwen ontwikkelt chronisch borstoedeem als gevolg van de behandeling. Als stichting maken wij ons daarom ook sterk voor onderzoek naar het ontstaan van oedeem en de juiste behandelwijze. Denk bijvoorbeeld aan oplossingen met 3D-printen, gerecycled plastic, het toepassen van sensoren die het vochtgehalte meten en onderzoek naar het herstellend vermogen van lymfen. Iedereen verdient het om er aantrekkelijk uit te zien. Juist ook na een behandeling tegen borstkanker! Met onze lingerie willen we vrouwen meer zelfvertrouwen geven. Wij willen dat vrouwen zich weer sexy voelen, maar de beha moet natuurlijk ook comfortabel zitten én werken tegen borstoedeem. De masserende werking van de Bratelle beha voorkomt of vermindert de vorming van littekenweefsel en/of chronisch borstoedeem. “Iedereen verdient het om er mooi uit te zien. Als je er goed uitziet, voel je je ook beter” We maken de Bratelle beha van mooie stoffen. Het masserende materiaal in de beha is van slim textiel dat zacht en comfortabel aanvoelt. De borst hoeft daardoor niet meer ingesnoerd te worden. Dat is niet alleen minder pijnlijk, het maakt de beha ook veel minder zichtbaar onder je kleding. Wij dragen graag ons steentje bij aan een schone planeet en een betere wereld. Met Bratelle zetten we een product neer dat op een milieuvriendelijke manier en onder goede arbeidsvoorwaarden wordt geproduceerd.
  • Informatie Leren & Werken Bratelle is een kleine organisatie met veel kennis op het gebied van organisatieadvies, productontwikkeling en entrepreneur schap. Wij zien veel kansen en leermogelijkheden voor studenten, die graag zelfstandige projecten oppakken. Waarbij ze hulp durven vragen als ze willen brainstormen of het gewoon even niet weten. Bratelle medewerkers leren continue. Iedere dag komt er wel iets nieuws op hun pad. Twee jaar gelden hadden zij niet kunnen bedenken waar zij nu staan. Door jaarlijks een helder en realistische jaarplan op te stellen is er bij iedere medewerker focus en weet zij wat er van haar verwacht wordt en wat zij van anderen mag verwachten. Zo werken wij ook met onze studenten. Het vertrekpunt is een duidelijk plan, tussentijds evalueren we en natuurlijk kan er ook bijgestuurd of aangepast worden als voortschrijdend inzicht dat verlangt. Studenten zorgen binnen Bratelle voor een nieuwe kijk op zaken, voor nieuwe manieren van werken. Het is verfrissend om met jonge mensen naar een al oud probleem of taboe te kijken. Zij doorbreken eenvoudig onze tunnelvisie als we dreigen vast te roesten. Wij vinden onszelf een open organisatie, we denken in kansen en mogelijkheden. Dat willen we ook overbrengen op onze studenten. Je kan en mag alles zeggen en inbrengen. Ook vinden wij het fijn als studenten meegaan naar afspraken buiten de deur, wij komen regelmatig bij verwijzers, zoals specialisten en therapeuten, nemen deel aan bijeenkomsten en congressen. Daarmee krijgen studenten een veel beer beeld van onze doelgroep en wat er nodig is. Zij kijken waarschijnlijk vanuit een ander perspectief en wij zijn daarin geïnteresseerd. Wij zien onze studenten als ambassadeurs van Bratelle en onze collega's van de toekomst! Op welke gebieden is er veel te leren? Klantervaringen. Wensen en behoeften van verwijzers. Research en development staan bij ons hoog op de agenda. Maar ook de financiële verantwoording van projecten en subsidies. Interne en externe communicatie. Regelgeving en zorgverzekeringswetten. Logistiek & voorraadbeheer Circulariteit
  • Informatie Student Wij vinden het leuk om samen te lunchen en zorgen daarvoor. Je mag thuiswerken en op kantoor werken combineren.
  • Organisatie kenmerken
    • Mogelijkheden voor zij-instromers

Stichting Bratelle

  • Naam Stichting Bratelle
  • Leerbedrijf ID 100682662
  • KvK naam Stichting Bratelle
  • KvK nummer 81178417

Erkenningen

Sector: Ambacht, laboratorium en gezondheidstechniek

Sector: Economie en administratie

Stichting Bratelle

  • Naam Stichting Bratelle
  • Leerbedrijf ID 100682662
  • KvK naam Stichting Bratelle
  • KvK nummer 81178417

Contactpersonen (1)

Naam Rollen Opleidingen