Nimo Dog en Event Security B.V.

  • Naam Nimo Dog en Event Security B.V.
  • Leerbedrijf ID 100072429
  • KvK naam Nimo Dog & Event Security
  • KvK nummer 17266022
  • KvK vestigingsnummer 000018013090
  • Bedrijfsindeling Particuliere beveiliging
  • Telefoon +31880778899
  • Bedrijfsgrootte 51 tot en met 100 medewerkers
  • Totale capaciteit 6
  • Stage/bbl overeenkomsten 6

Organisatieprofiel

  • Omschrijving Nimo Dog Security is een begrip in Nederland als het gaat om de inzet van hondenbewaking. Wij gaan elke dag weer voor excellente dienstverlening. We weten dat de inzet van onze diensten vaak een preventief karakter heeft. De opbrengst is voorspelbare en meetbare veiligheid. Dat vinden wij heel belangrijk, dus we zorgen dat wij onze diensten meetbaar, controleerbaar en inzichtelijk maken. Dat doen we bijvoorbeeld door de inzet van geavanceerde rapportage- en tracking technologie op locatie. U kunt bij ons terecht voor hondenbewaking en voor de inzet van speurhonden voor narcotica- en explosievenopsporing. Naast het streven naar excellentie in kwaliteit streven wij ook naar excellente zorg voor onze mensen en honden. Dat doen wij onder andere door het aanbieden van een prettig werkklimaat en een educatief en aantrekkelijk scholingsprogramma. Bij Nimo Dog Security weet je dat het goed geregeld is.
  • Informatie Leren & Werken We bieden 2 BPV trajecten Beveiliger 2 / Hondengeleider Wij bieden specifieke stageplaatsen voor aanstormend beveiligingstalent dat graag hondengeleider willen worden. Dit kan voor zowel BOL als BBL trajecten. Wij bieden jou de kans om gedurende je stage op opgeleid te worden tot een volwaardig hondengeleider door onze gediplomeerde instructeurs. Wij stellen hoge eisen aan onze kandidaten. Het betreft hier slechts enkele stageplaatsen per jaar. We willen alleen de beste kandidaten! Na het behalen van je beveiliger 2 diploma neem je deel aan de toetsing samen met jouw hond en na het behalen van de geschiktheidsverklaring ga jij aan de slag als hondengeleider. Jij bent 18+, bent in het bezit van een geldig rijbewijs of staat op het punt dit te behalen en eigen vervoer. Beveiliger 3 Jij treed in dienst als beveiliger 2 en werkt minimaal 3 dagen per week op 1 van onze werklocaties als objectbeveiliger. Dat doen we op basis van een jaarcontract binnen de CAO Veiligheidsdomein. Het is dus een regulier betaalde baan in een 24/7 leer-/werkomgeving. Jij bent 18+, hebt de theorie voor je beveiliger 3 succesvol afgerond en bent in het bezit van een geldig rijbewijs of staat op het punt dit te behalen en eigen vervoer. Jij werkt mee als lid in een bestaand team en kijkt mee over de schouder van een ervaren teamleider. In de tussentijd zorgen we er samen voor dat er tijd en ruimte is zodat je kunt werken aan de taken en competenties die ervoor zorgen dat jij de juiste bagage hebt om te slagen voor het praktijkgedeelte beveiliger 3.
  • Informatie Student Wil je meer informatie? Kijk dan op onze websites: www.nimo-dogsecurity.com www.hondengeleider.nl Reageren? hr@nimo-security.com
  • Organisatie kenmerken
    • Mogelijkheden voor zij-instromers

Nimo Dog en Event Security B.V.

  • Naam Nimo Dog en Event Security B.V.
  • Leerbedrijf ID 100072429
  • KvK naam Nimo Dog & Event Security
  • KvK nummer 17266022

Erkenningen

Sector: Cross-over

Sector: Handel, mode, ondernemerschap

Sector: Veiligheid

Nimo Dog en Event Security B.V.

  • Naam Nimo Dog en Event Security B.V.
  • Leerbedrijf ID 100072429
  • KvK naam Nimo Dog & Event Security
  • KvK nummer 17266022

Contactpersonen (2)

Naam Rollen Opleidingen