Hoeve Leeuwenstein III De werkplek voor leergierige, zelfstandige leerlingen met een groot dierenhart.
Het verzorgen van de paarden. De dag begint met het naar buiten laten van de paarden en geit in de paddock, waar hooi wordt neergelegd. Paarden die extra zorg nodig hebben, denk aan hoef- of huidverzorging, krijgen deze nu. Vervolgens worden de minimaal 6 boxen dagelijks gemest. Voorzien van schoon stro, schoon water (emmers) en hooi. Het schoonmaken van de weide en paddock volgt. Controleren van de waterbakken in weide en paddock. Het geven van hooi voor de lunch. Waar mogelijk kun je les krijgen in handwerk en longeren. In de overgebleven tijd, komen zeer gevarieerde klussen aan bod. Zoals de rijbak slepen en sproeien, paarden poetsen of wassen, tuig poetsen, stallen ragen etc.
Naar wie zijn wij op zoek?
Een goed humeur, een goede instelling, na een inwerk periode ook zelfstandig kunnen werken, open staan voor andere trainingsmethodes
Wat biedt het bedrijf?
De kans om getraind te worden in Natural Horsemanship, Rechtrichten en Academische Rijkunst. Kleinschalig en een gezellig team. Rustige werkplek. Na een goede inwerk periode, werk je alleen. Al zal ik zelf veel in de stallen zijn om te trainen.
Wat ga je leren?
- Huisvesten en verzorgen van de paarden
- B1-K1-W1 Voert de paarden
- B1-K1-W2 Voert de (dagelijkse) verzorging uit bij paarden
- B1-K1-W3 Geeft paarden beweging
- B1-K1-W4 Verzorgt de leef- en werkomgevingen
- Trainen van paarden
- B1-K2-W1 Traint paarden aan de longe
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W2 Traint paarden in een discipline binnen de paardensport
- Geven van paardrijlessen/trainingen en begeleiding
- B1-K3-W1 Bereidt paardrijlessen/trainingen voor
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K3-W2 Voert paardrijlessen/trainingen uit en begeleidt paardensporter(s) en paard(en)
- Activiteiten/evenementen rondom de paardenhouderij of -sport (helpen) organiseren
- B1-K4-W1 Organiseert activiteiten/evenementen of levert een bijdrage
- B1-K4-W2 Voert de activiteit/het evenement uit
- Werken aan deskundigheid
- B1-K5-W1 Houdt de ontwikkelingen van het vakgebied bij
- B1-K5-W2 Werkt aan de eigen professionele ontwikkeling
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat