Assistent logistiek

Swim Essentials B.V. Logistieke uitdaging in een jong en dynamisch bedrijf? Stilzitten is er niet bij!

Wat ga je doen? Meedraaien in ons gloednieuwe warehouse en het gehele logistieke proces leren kennen; Orders verwerken en het pick- en packproces optimaliseren; Werken met ons geavanceerde warehouse management systeem en leren hoe alle processen via scanners worden aangestuurd; Signaleren en analyseren van verbeterpunten binnen het logistieke proces; Ondersteunen bij voorraadbeheer en het controleren van binnenkomende goederen; Helpen bij het coördineren van transport en verzendingen; Ondersteuning bieden bij de dagelijkse warehouse-operaties; En alle logistieke optimalisaties die jij zelf bedenkt.. ;)

Naar wie zijn wij op zoek?

Je volgt een relevante MBO-studie in de richting van Logistiek of een vergelijkbare opleiding; Je bent gestructureerd, nauwkeurig en hebt oog voor detail; Je hebt affiniteit met e-commerce en logistiek; Je bent zelfstandig, proactief en flexibel; Je bent vanaf februari/maart 2025 beschikbaar voor een fulltime stage voor minimaal 2 maanden

Wat biedt het bedrijf?

Een marktconforme stagevergoeding; Een dynamische werkomgeving waarin je alle facetten van logistiek ontdekt; Vrijheid, een grote mate van zelfstandigheid en ruimte voor eigen inbreng; Een jong en ambitieus team met professionele begeleiding van ervaren professionals; Een leerzame stage in de wereld van logistiek bij een groeiende organisatie; Work hard, play harder. Elke week leuke vrijdagmiddagborrels en een kantine waar je kan ontspannen en pingpongen; Een gezellig en informeel team, we werken hard maar lachen ook net zo hard samen.

Wat ga je leren?

  • Werkt als assistent in een arbeidsorganisatie
  • B1-K1-W1 Bereidt assisterende werkzaamheden voor
  • B1-K1-W2 Voert assisterende werkzaamheden uit
  • B1-K1-W3 Meldt zich ter afsluiting van zijn assisterende werkzaamheden af
  • Assisteert bij het verwerken van de goederenstroom
  • P1-K1-W1 Ontvangt goederen en/of producten
  • P1-K1-W2 Maakt goederen en/of producten gereed voor opslag en slaat deze op
  • P1-K1-W3 Verzamelt (retour)goederen, producten, emballage en andere verpakkingsmaterialen
  • P1-K1-W4 Voert handelingen op goederen/of en producten uit
  • P1-K1-W5 Maakt goederen en/of producten verzendklaar
  • P1-K1-W6 Inventariseert (een deel van) voorraad en/of de magazijninventaris

Kenmerken

  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat

lees verder