Metal Art Stageplek Researchinstrumentmaker – hightech en vakmanschap bij Metal Art Sieraden
Tijdens je stage als Researchinstrumentmaker bij Metal Art Sieraden werk je mee aan de productie van hoogwaardige sieraden en precisie-onderdelen. Je leert werken met CAD- en CAM-programma’s, stelt CNC draai- en freesmachines in en helpt bij het uitvoeren van complexe bewerkingen. Je werkdag begint met het doornemen van de opdrachten, daarna ga je zelfstandig of samen met een collega aan de slag in de werkplaats. Je leert ontwerpen lezen, programma’s schrijven en producten nauwkeurig afwerken. Je ontwikkelt zowel je technische vaardigheden als je inzicht in productieprocessen. Innovatie en precisie staan centraal in ons team.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zoeken een gemotiveerde stagiair die oog voor detail heeft en graag met techniek bezig is. Je bent nauwkeurig, leergierig en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je hebt affiniteit met fijnmechanica, CNC-techniek en CAD/CAM-software. Creatief meedenken en oplossingsgericht werken vinden wij belangrijk. Bij ons krijg je de ruimte om jouw technische vaardigheden te ontwikkelen in een innovatieve en ambachtelijke werkomgeving.
Wat biedt het bedrijf?
Wat bieden wij: Een uitdagende stageplek waarbij je onder begeleiding van onze ervaren mentor, Wouter Dijkman, het volledige productieproces leert kennen. Je krijgt de kans om te werken met geavanceerde technologieën, van het maken van 3D-tekeningen tot het frezen, draaien en 3D-printen van precisiematerialen. Je leert zowel de technische als creatieve aspecten van het vak en krijgt de ruimte om je eigen projecten uit te voeren. Bij Metal Art Sieraden investeren we in jouw ontwikkeling en bieden we een dynamische werkomgeving waar je je vaardigheden kunt verbeteren en je carrière een vliegende start kunt geven!
Wat ga je leren?
- Vervaardigt producten en/of onderdelen
- B1-K1-W1 Bereidt de werkzaamheden voor
- B1-K1-W2 Vervaardigt en/of bewerkt het product
- B1-K1-W3 Meet en controleert het product en/of onderdeel
- B1-K1-W4 Rondt de werkzaamheden af en levert het (metaal)product op
- Maakt en test geautomatiseerde programma's
- P4-K1-W1 Bereidt het schrijven van geautomatiseerde programma's voor
- P4-K1-W2 Schrijft geautomatiseerde programma's voor materiaalbewerking
- P4-K1-W3 Test geautomatiseerde programma's
- P4-K1-W4 Voert CNC-bewerkingen uit
- P4-K1-W5 Administreert en archiveert productgegevens
- Produceert onderdelen voor instrumenten
- P4-K2-W1 Bereidt het maken van onderdelen voor
- P4-K2-W2 Maakt onderdelen
- Bouwt en test instrumenten
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K3-W1 Bouwt en/of repareert instrumenten
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K3-W2 Test instrumenten
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K3-W3 Levert instrumenten op
- Ontwerpt prototypen
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K4-W1 Maakt een ontwerpplan voor een prototype
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K4-W2 Maakt schetsen en ontwerpt prototypen
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K4-W3 Bouwt het prototype
-
Behoort niet tot het takenpakket: P4-K4-W4 Test de functionaliteit van het prototype
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid