Sport- en bewegingsleider

Amsterdamse Cricket- en Hockeyclub Veni Vidi Vici Enthousiaste trainers en/of coördinatoren voor de jeugd van HC VVV gezocht!

Bij HC VVV zijn we opzoek naar studenten die gemotiveerd zijn om te helpen bij onze jeugdopleiding. De taken waarin de student zich kan ontwikkelen betreffen het trainen van zowel onze jeugdteams (10 tot 18 jaar) als jongste jeugdteams (6 tot 10 jaar). Daarnaast zijn er ook coördinatieve en organisatietaken uit te voeren, zoals het het schrijven van periode plannen voor specifieke lichtingen en het begeleiden van andere trainers in hun ontwikkeling.

Naar wie zijn wij op zoek?

We zijn op zoek naar enthousiaste trainers die in ieder geval op de woensdag beschikbaar zijn, liefst van 15:00 - 19:30. Meer uren (op andere dagen) zijn zeker mogelijk! Ervaring met hockeytraining geven is een pré.

Wat ga je leren?

  • Aanbieden van een les of training
  • B1-K1-W1 Bereidt een les of training voor
  • B1-K1-W2 Voert een les of training uit
  • B1-K1-W3 Begeleidt en instrueert SB-deelnemers
  • B1-K1-W4 Evalueert de les of training
  • Organiseren en uitvoeren van een toernooi of evenement
  • B1-K2-W1 Bereidt het toernooi of evenement voor
  • B1-K2-W2 Voert een toernooi of evenement uit
  • B1-K2-W3 Evalueert het toernooi of evenement met het team

lees verder