Leidinggevende travel & hospitality

Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark / EHM Hotel Amsterdam Rembrandtpark B.V. Housekeeping Stagiaire

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Housekeeping Stagiaire die graag onze Housekeeping Manager wil assisteren in haar dagelijkse taken en toezicht wil houden op de dagelijkse operatie binnen de Housekeeping afdeling. Jij zal een belangrijke rol spelen in de ondersteuning van het team met het behalen van consistente en kwalitatieve resultaten. Een ander voordeel van je stage is dat je uitgebreid ervaring zal opdoen met Opera (PMS), het meest gebruikte PMS in de hotelindustrie wereldwijd. Heb jij oog voor detail en weet jij hoe je een team moet ondersteunen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Naar wie zijn wij op zoek?

Jij volgt momenteel een MBO-opleiding in de richting van hospitality, toerisme of facilitaire dienstverlening. Jij kan goed ondersteunen en vindt het niet erg om de handen uit de mouwen te steken! Jij bent oplossingsgericht en vind innovatieve manieren om de dagelijkse operatie te verbeteren. Jij bent energiek, weet hoe je prioriteiten stelt en hoe je kan delegeren. Jij spreekt vloeiend Nederlands en Engels LEONARDO HOTEL AMSTERDAM REMBRANDTPARK Inmiddels zijn wij niet meer weg te denken uit Amsterdam-West. Met achttien verdiepingen heb je vanuit ons hotel een spectaculair uitzicht over de hele stad. Op de 17e verdieping vind je Floor 17. Hier kun je op 85 meter hoogte genieten van de lekkerste cocktails en gerechten. Op ons dakterras worden de leukste evenementen georganiseerd zoals movie nights, een potje ijshockey of ontspannen yoga-sessies. Vergaderen met adembenemend uitzicht? Ook dat kan bij ons! Kortom, Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark is een dynamische plek!

Wat biedt het bedrijf?

- Als MBO student ontvang jij een stagevergoeding gebaseerd op €600,- bruto per maand fulltime, die bestaat uit €520,- stagevergoeding en €80,- onkostenvergoeding. Wij hanteren variabele betalingsperiodes van 4 of 5 weken per keer, volgens het aantal gewerkte dagen en gewerkte uren. Dus de ene maand krijg je wat minder en de andere maand wat meer. Het komt neer op €3,16 per gewerkt uur en een onkostenvergoeding van €3,66 bruto per gewerkte dag. - Ben jij opzoek naar een (bij)baan voor tijdens of na jouw studie? Dan ben je bij ons aan het goede adres! Wij bieden goede doorgroeimogelijkheden. - Gek op korting? “See the world” met onze wereldwijde kortingsregeling! - Én geniet van een overnachting met diner en ontbijt in het hotel waar jij werkzaam bent tijdens jouw Weet Waar je Werkt experience!

Wat ga je leren?

  • Treedt op als aanspreekpunt voor klanten/gasten
  • B1-K1-W1 Ontvangt de klant/gast
  • B1-K1-W2 Informeert en adviseert de klant/gast
  • B1-K1-W3 Verkoopt en/of verhuurt producten en/of diensten
  • B1-K1-W4 Signaleert en behandelt klachten
  • B1-K1-W5 Onderhoudt in- en/of externe contacten
  • B1-K1-W6 Werft klanten/gasten en opdrachten
  • Voert administratieve en financiële processen uit
  • B1-K2-W1 Stelt informatiemateriaal samen
  • B1-K2-W2 Houdt financiële administratie bij en handelt transacties af
  • B1-K2-W3 Houdt de administratie bij
  • B1-K2-W4 Doet voorstellen voor aftersales of aanpassing van de dienstverlening
  • Realiseert commercieel aanbod
  • P4-K1-W1 Promoot producten en diensten
  • P4-K1-W2 Stelt een passend aanbod op met gerelateerde services en producten
  • P4-K1-W3 Maakt een prijsberekening bij het aanbod
  • Geeft leiding
  • P4-K2-W1 Plant en verdeelt de werkzaamheden
  • P4-K2-W2 Instrueert en begeleidt nieuwe collega's, stagiairs en/of vrijwilligers
  • P4-K2-W3 Voert formele gesprekken
  • Voert beheerstaken uit
  • P4-K3-W1 Maakt een operationeel plan
  • P4-K3-W2 Maakt een begrotingsvoorstel
  • P4-K3-W3 Bewaakt financiën

lees verder