Sport- en bewegingsleider

Ski-Inn Amsterdam Skileraar gezocht!

We zijn meer dan 36 jaar een leerbedrijf en zoeken een representatieve, punctuele student, die zijn of haar enthousiasme voor skiƫn kan overbrengen op onze klanten. In het verleden zijn stagiaires collega geworden! We verwachten dat je onze klanten keurig benadert en ondersteunt bij het volgen van lessen. Daarnaast ondersteun je de receptie. Het werk varieert enorm. Uiteraard kan je bij ons in dienst treden na afloop van je stage.

Naar wie zijn wij op zoek?

Je bent aantoonbaar klantgericht en zorgzaam. Je bent ambitieus en je hebt je zaken op orde, zodat je onze klanten goed kan ondersteunen. Je begrijpt wat professioneel gedrag is en spreekt correct Nederlands en ook Engels. Je komt bij ons op vaste momenten in de week. Een unieke kans om in hartje Amsterdam stage te lopen en kans te maken een dienstverband. Werktijden: zaterdag/zondag 9-13 en/of 13-17 of de hele dag en 's avond: 18-22 uur. Ook hebben we in het hoogseizoen vaak tijden overdag. Ons seizoen komt in november op stoom en eindigt na de voorjaarsvakantie. Afspraak is bij ons afspraak dus als we een stage afspreken dan je sta je er !

Wat biedt het bedrijf?

Een unieke kans om op een skischool te werken in hartje Amsterdam JE MAG EN KAN ALLEEN SKILES GEVEN ALS JE EEN DIPLOMA HEBT. ZONDER DIPLOMA KAN JE MEELOPEN EN ONDER BEGELEIDING LES GEVEN. MEER NIET.

Wat ga je leren?

  • Aanbieden van een les of training
  • B1-K1-W1 Bereidt een les of training voor
  • B1-K1-W2 Voert een les of training uit
  • B1-K1-W3 Begeleidt en instrueert SB-deelnemers
  • B1-K1-W4 Evalueert de les of training
  • Organiseren en uitvoeren van een toernooi of evenement
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W1 Bereidt het toernooi of evenement voor
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W2 Voert een toernooi of evenement uit
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: B1-K2-W3 Evalueert het toernooi of evenement met het team

lees verder