Retailmanager

vanHaren Schoenen B.V. Ben jij de student die op zoek is naar een betaalde leerbaan in de winkel?

Op jouw eerste dag stap je letterlijk in de wereld van vanHaren! Jouw collega’s ontvangen jou in de winkel zelfs met een welkomstpakket. Hoe gezellig is dat? Jij wordt meteen onderdeel van het team. Afhankelijk van het niveau van je opleiding, ga je aan de slag met verschillende werkzaamheden! Denk hierbij aan: vracht verwerken, voorraad aanvullen, displays opbouwen, artikelen labelen, winkelverzorging en natuurlijk verkopen aan klanten. Bij vanHaren zeggen we altijd “samen kunnen we alles!” en alle collega’s dragen bij aan deze belofte. Hoe jij dit kunt ondersteunen in jouw rol als stagiair(e)? Door op jouw eigen manier bij te dragen aan een gezellige sfeer, een fijne samenwerking en werkplezier!

Naar wie zijn wij op zoek?

Op school en bij eventuele voorgaande bijbaantjes sta je bekend als een leergierige en harde werker die de handen graag uit de mouwen steekt. Jij draait je hand niet om voor wat til-, en sjouwwerk. Een voordeel als je bij ons werkt: je hoeft na je werkdag niet meer naar de sportschool!

Wat biedt het bedrijf?

Jouw voorgangers beschrijven vanHaren als een leuk leerbedrijf en een goede werkgever. Het is niet voor niets dat veel studenten na het afronden van hun bbl-opleiding bij vanHaren in dienst blijven! Als stagiair(e) bij vanHaren, ben jij zo goed als echte werknemer! Dit is soms uitdagend, maar ook heel leerzaam. Je staat er ook niet alleen voor, er is altijd een collega in de buurt die jou kan én wil helpen. Daarnaast kun je je ontwikkelen binnen onze online leeromgeving. Zo haal je het maximale uit je stage.

Wat ga je leren?

  • Werkt mee aan hospitality, advies en verkoop
  • B1-K1-W1 Ontvangt klanten en verleent service
  • B1-K1-W2 Voert (advies)gesprekken
  • B1-K1-W3 Handelt de verkoop af
  • B1-K1-W4 Ondersteunt het retailteam tijdens de werkzaamheden
  • Begeleidt retailondersteunende processen
  • B1-K2-W1 Begeleidt de goederenstroom
  • B1-K2-W2 Begeleidt de artikelpresentatie en/of visual merchandising
  • B1-K2-W3 Informeert retailteam over trends, bedrijfsvoering en visie
  • B1-K2-W4 Initieert en/of begeleidt verbeterprocessen binnen de eigen afdeling of vestiging
  • B1-K2-W5 Profileert de organisatie in de lokale markt
  • Voert taken omtrent personeelsmanagement uit
  • B1-K3-W1 Maakt werkplanningen
  • B1-K3-W2 Voert activiteiten uit ten behoeve van in- en uitstroom van medewerkers
  • B1-K3-W3 Voert activiteiten uit ten behoeve van beoordelen en ontwikkelen van medewerkers
  • B1-K3-W4 Voert activiteiten uit ten behoeve van het verzuimbeleid
  • Geeft tactisch leiding aan de eigen afdeling of vestiging
  • B1-K4-W1 Stelt doelstellingen op voor de eigen afdeling of vestiging
  • B1-K4-W2 Interpreteert beschikbare operationele gegevens voor strategische verbeteringen
  • B1-K4-W3 Onderzoekt nieuwe kansen

Kenmerken

  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder