Allround medewerker optiek

Klein Optiek B.V. Verkoopmedewerker (brilstylist) bij Klein Optiek Apeldoorn: mode, kwaliteit, oogzorg en commercie!

Ga jij je ontwikkelen tot Brilstylist? Bij Klein Optiek is een oogmeting meer dan een technische handeling en een verkoop meer dan alleen een bril uitzoeken. Je kan pas goed advies geven, als je weet weet wat een klant beweegt. Een vrachtwagenchauffeur draagt zijn bril op een andere manier, dan iemand die acht uur per dag op kantoor zit. In de markt komen steeds meer aanbieders, waardoor klanten het lastiger vinden om te doorzien waar je nou moet beginnen als je een bril of lenzen nodig hebt. Vragen die straks voor jou eenvoudig uit te leggen zijn, omdat je weet wat er komt kijken bij de vervaardiging van kwaliteitsproducten en innovatie. Met jouw deskundigheid help je de klant van A tot Z met een nieuwe bril, zonnebril (op sterkte) of een andere kijkoplossing. Bij Klein Optiek leren we je om brilstylist te worden. Vind je de combinatie van mode, style, kwaliteit, oogzorg en commercie ook zo leuk?

Naar wie zijn wij op zoek?

Je bent een zelfstandig en ondernemend persoon die tegelijkertijd ook uitstekend in een team kan samenwerken. Je bent resultaatgericht, commercieel ingesteld en representatief. Tevens vind je het leuk om een sterke relatie met het team en de klanten op te bouwen. Je hebt relevante werkervaring in de retail en/of optiekbranche. Je kan zelfstandig en nauwgezet werken. Je hebt een positieve houding, het glas is halfvol, sterke communicatieve vaardigheden en bent bereid om er als ‘merkambassadeur’ alles aan te doen om de verwachtingen van klanten te boven te gaan tijdens hun gehele ervaring bij en met Klein Optiek.

Wat biedt het bedrijf?

Een geweldige kans om deel uit te maken van een jong en levendig bedrijf, waarin volop ruimte is om jezelf zowel professioneel als persoonlijk te ontwikkelen. We zoeken een echte en vooral vrolijke teamplayer die deel wil uitmaken van een ambitieus team.

Wat ga je leren?

  • Voert de voorbereidende handelingen op een refractie uit
  • B1-K1-W1 Verzamelt basisinformatie van de klant
  • B1-K1-W2 Voert een automatische refractie uit
  • B1-K1-W3 Voert een automatische (non-)contact tonometrie uit
  • Biedt gastvrijheid, adviseert en verkoopt
  • B1-K2-W1 Begeleidt de klantreis en inventariseert klantwensen
  • B1-K2-W2 Informeert en adviseert de klant over optische aspecten
  • B1-K2-W3 Verkoopt en verwerkt zakelijke afspraken
  • B1-K2-W4 Levert een bril af
  • B1-K2-W5 Geeft contactlensinstructie
  • B1-K2-W6 Handelt klachten af
  • Voert het assortimentsbeheer uit
  • B1-K3-W1 Neemt de voorraad op en bestelt artikelen
  • B1-K3-W2 Controleert leveringen en verwerkt retouren
  • B1-K3-W3 Houdt trends en ontwikkelingen bij
  • Bewerkt, assembleert en repareert optische (bij)artikelen
  • P2-K1-W1 Bereidt de montage van een bril voor
  • P2-K1-W2 Slijpt en monteert brillenglazen
  • P2-K1-W3 Controleert de bril
  • P2-K1-W4 Repareert de bril
  • P2-K1-W5 Onderhoudt apparatuur en gereedschappen

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat

lees verder