Marketing & Communication Specialist

HOBL E-commerce Stage - Volledig beheer webshop

Zelf volledig een webshop beheren. Lijkt dat je wat? Je bent verantwoordelijk voor het volledige beheer van de webshop. Dit betekent dat je niet alleen het online stuk oppakt, maar ook de operationele kant, zoals het inpakken, verzenden en logistieke processen. - Internationale expansie: Onderzoek en uitvoering van een strategie om de Duitse markt te betreden. - Website optimalisatie: Verbeteren van de user experience, conversie-optimalisatie en SEO. - Marketing & content: Opzetten en optimaliseren van Google Ads, social media campagnes en e-mailmarketing. - Procesoptimalisatie: Meedenken over efficiëntere workflows, orderverwerking en klantenservice. - Eigen initiatieven: Veel ruimte voor eigen ideeën en strategieën. Heb jij een goed plan? Dan mag je het uitvoeren! - Werkzaamheden buiten de webshop: In overleg kunnen ook taken voor klanten van HOBL opgepakt worden, zoals online marketing en andere digitale projecten.

Naar wie zijn wij op zoek?

Ben jij een ondernemende student met een passie voor e-commerce en online marketing? Wil je echte verantwoordelijkheid en bijdragen aan de groei van een webshop? Dan is deze stage bij HOBL perfect voor jou!

Wat biedt het bedrijf?

Bij HOBL bieden we mbo 4-studenten een leerzame, praktijkgerichte stage waarin ze écht zelf de touwtjes in handen. De stagiair krijgt begeleiding van een ervaren specialist en werkt actief mee aan uiteenlopende online marketingtaken zoals productoptimalisatie, contentbeheer en e-mailmarketing. Wij bieden: - Een dynamische leeromgeving in een klein en betrokken team. - Een stagevergoeding van €200 per maand (fulltime). - De mogelijkheid om veel te leren over e-commerce, online marketing en tools zoals WooCommerce, Google Ads en e-mailsoftware. - Goede begeleiding en ruimte voor eigen initiatief. - Flexibele werktijden en deels thuiswerken is bespreekbaar. Hierbij is zelfstandigheid voor ons erg belangrijk.

Wat ga je leren?

  • Voert taken uit binnen de zakelijke dienstverlening
  • B1-K1-W1 Treedt op als aanspreekpunt voor klanten
  • B1-K1-W2 Verzorgt zakelijke communicatie
  • B1-K1-W3 Verwerkt gegevens
  • B1-K1-W4 Werkt aan producten/opdrachten binnen geld-, goederen- en informatie beweging
  • Verzorgt marketing en (interne) communicatietrajecten
  • P6-K1-W1 Levert managementinformatie
  • P6-K1-W2 Verzorgt marketing- en communicatieactiviteiten
  • P6-K1-W3 Voert marktonderzoeken uit

lees verder