Gezondheidsprofessional

Daelzicht Beek locatie dagcentrum de Dagbeeker Stagiaires van harte welkom bij de Beneluxlaan!

De student loopt stage bij de Beneluxlaan, een locatie met zes verschillende woongroepen waar clinten met een verstandelijke beperking en uiteenlopende zorgvragen wonen. Op welke groep de stagiaire geplaatst wordt is afhankelijk van de opleiding en affiniteit.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zijn op zoek naar gemotiveerde leerlingen die respectvol omgaan met onze doelgroep en zich willen inzetten om een waardevolle bijdrage te leveren. Iedereen die aan deze eigenschappen voldoet, is van harte welkom om zich aan te melden.

Wat biedt het bedrijf?

De Beneluxlaan biedt jou een unieke kans om ervaring op te doen binnen een dynamische omgeving waar clinten met een verstandelijke beperking en diverse zorgvragen wonen. Met zes verschillende woongroepen is er volop gelegenheid om te leren, groeien en jezelf te ontwikkelen. Wij zoeken gemotiveerde stagiaires die respectvol omgaan met onze doelgroep en zich met enthousiasme willen inzetten. We kijken graag samen naar een groep die past bij jouw opleiding, interesses en affiniteit. Wat bieden wij? - Een leerzame stageplek met professionele begeleiding. - De mogelijkheid om praktische ervaring op te doen en je vaardigheden te ontwikkelen. - Een warm en betrokken team waarin je je snel thuis zult voelen.

Wat ga je leren?

  • Biedt ondersteunende en activerende begeleiding aan specifieke doelgroepen
  • B1-K1-W1 Inventariseert ondersteuningsvragen van de cliënt/deelnemer
  • B1-K1-W2 Begeleidt de cliënt/deelnemer bij het versterken van de eigen kracht
  • B1-K1-W3 Betrekt en ondersteunt naastbetrokkenen
  • B1-K1-W4 Stemt de werkzaamheden af
  • B1-K1-W5 Evalueert de geboden ondersteuning
  • Werkt aan kwaliteit en deskundigheid
  • B1-K2-W1 Werkt aan de eigen deskundigheid
  • B1-K2-W2 Werkt aan bevorderen en bewaken van kwaliteitszorg
  • Werkt aan de aanpak van sociale vraagstukken
  • B1-K3-W1 Ondersteunt bij praktisch functioneren en participatie
  • B1-K3-W2 Zorgt voor het opzetten, uitvoeren en coördineren van activiteiten
  • Biedt een SB-programma voor een gezonde(re) leefstijl aan
  • B1-K4-W1 Stelt een programma voor een gezonde(re) leefstijl op
  • B1-K4-W2 Werkt aan structureel behoud van de gezonde leefstijl
  • Bereidt gerechten
  • B1-K5-W1 Past recepten aan
  • B1-K5-W2 Bereidt gerechten en componenten

lees verder