Ardennen Camping Bertrix (La Source des Amis SPRL) Enthousiaste recreatiemedewerker gezocht!
Ben jij een enthousiaste en creatieve duizendpoot die houdt van de buitenlucht en het entertainen van mensen? Dit is jouw kans om het stralende gezicht van ons animatieteam te worden en onze gasten een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Onze familiecamping ligt in de prachtige Belgische Ardennen, op slechts drie uur rijden vanaf Utrecht, maar met de sfeer van het echte buitenland. Samen met het animatie team zorg jij voor een gevarieerd programma vol activiteiten voor jong en oud. Van knutselochtenden en sporttoernooien tot avondshows en vertier op het sportveld – geen dag is hetzelfde! Tijdens het werk doe je niet alleen ervaring op door de activiteiten te organiseren, maar leer je ook samenwerken in een team. Het animatieteam kenmerkt zich als een hechte groep, ook buiten werktijd om. Voor meer informatie neem contact met ons op: werken@campingbertrix.be of 070-8900644. Hoeft niet perse van 01-04-2025 - 15-09-2025. Periode mag ook afwijken
Naar wie zijn wij op zoek?
De handen uit de mouwen steken; je weet van aanpakken. Werken in vakantiesfeer en veel leren, zowel zelfstandig als in teamverband. Je bent energiek, enthousiast en je houdt van het werken met mensen.
Wat biedt het bedrijf?
Gratis verblijf in een 4-persoons luxe stacaravan (max. 2 pers. per stacaravan). Dagelijks een verse en voedzame warme maaltijd (gratis). Werken in een leuk en gemotiveerd team dat niet alleen samenwerkt, maar ook samen plezier maakt.
Wat ga je leren?
- Treedt op als aanspreekpunt voor klanten/gasten
- B1-K1-W1 Ontvangt de klant/gast
- B1-K1-W2 Informeert en adviseert de klant/gast
- B1-K1-W3 Verkoopt en/of verhuurt producten en/of diensten
- B1-K1-W4 Signaleert en behandelt klachten
- B1-K1-W5 Onderhoudt in- en/of externe contacten
- B1-K1-W6 Werft klanten/gasten en opdrachten
- Voert administratieve en financiële processen uit
- B1-K2-W1 Stelt informatiemateriaal samen
- B1-K2-W2 Houdt financiële administratie bij en handelt transacties af
- B1-K2-W3 Houdt de administratie bij
- B1-K2-W4 Doet voorstellen voor aftersales of aanpassing van de dienstverlening
- Realiseert commercieel aanbod
- P2-K1-W1 Promoot producten en diensten
- P2-K1-W2 Stelt een passend aanbod op met gerelateerde services en producten
- P2-K1-W3 Maakt een prijsberekening bij het aanbod