Ponymakelaar Unieke kans om stage te lopen bij PONYMAKELAAR! Kleinschalig, liefde voor pony's maar ook commercieel!
Unieke kans voor iemand die alles wilt leren over hoe het is om een eigen pony fokkerij en handelstal te hebben en hoe je de marketing hiervan zo goed mogelijk aanpakt. Je werkt mee op stal waar veulentjes geboren worden, pony’s worden ingekocht, opgeleid met kinderen en verkocht, waar hengsten en merries keuringsklaar worden gemaakt. Er wordt anders en vernieuwend gedacht om zo als jong bedrijf het verschil te maken en in de toekomst te kunnen groeien.
Naar wie zijn wij op zoek?
De student die bij Ponymakelaar stage wilt komen lopen moet ontzettend gemotiveerd en enthousiast zijn! Een grote liefde voor pony's hebben staat op nummer 1. Want daar zal je elke dag mee in aanraking komen. Het is belangrijk dat je zowel in team verband als alleen kan werken. Je zal veel meer doen dan alleen stallen uitmesten. De complete verzorging van gemiddeld 12 pony's ligt in jouw handen samen met Fleur, oog voor details en verantwoordelijkheidsgevoel is belangrijk. Maar het bedrijf moet ook draaiende gehouden worden dus commercieel en creatief denken wordt gewaardeerd! Ons TikTok account zoekt nog een actieve beheerder!
Wat biedt het bedrijf?
Ponymakelaar bestaat uit het een gezellig en hardwerkend team! Het is een kleinschalige stal wat een echt familie gevoel geeft. Mocht je niet zelf over een rijbewijs beschikken is het mogelijk om je vanaf station Brummen met de fiets te komen. In de toekomst zijn er doorgroei mogelijkheden met een kans op een baan!
Wat ga je leren?
- Huisvesten en verzorgen van de paarden
- B1-K1-W1 Voert de paarden
- B1-K1-W2 Voert de (dagelijkse) verzorging uit bij paarden
- B1-K1-W3 Geeft paarden beweging
- B1-K1-W4 Verzorgt de leef- en werkomgevingen
- Trainen van paarden
- B1-K2-W1 Traint paarden aan de longe
- B1-K2-W2 Traint paarden in een discipline binnen de paardensport
- Geven van paardrijlessen/trainingen en begeleiding
- B1-K3-W1 Bereidt paardrijlessen/trainingen voor
- B1-K3-W2 Voert paardrijlessen/trainingen uit en begeleidt paardensporter(s) en paard(en)
- Activiteiten/evenementen rondom de paardenhouderij of -sport (helpen) organiseren
- B1-K4-W1 Organiseert activiteiten/evenementen of levert een bijdrage
- B1-K4-W2 Voert de activiteit/het evenement uit
- Werken aan deskundigheid
- B1-K5-W1 Houdt de ontwikkelingen van het vakgebied bij
- B1-K5-W2 Werkt aan de eigen professionele ontwikkeling
- Voert commerciële activiteiten uit in paardensport of -houderij
- P2-K1-W1 Verzorgt de interactie met klanten
- P2-K1-W2 Inventariseert de wensen van klanten en adviseert bij aankoop en verkoop van paarden
- P2-K1-W3 Onderzoekt paarden voor aankoop en verkoop
- Voert bedrijfsvoeringstaken uit in paardensport of -houderij
- P2-K2-W1 Plant en verdeelt dagelijkse werkzaamheden
- P2-K2-W2 Begeleidt medewerkers op vaktechnisch gebied
- P2-K2-W3 Handelt de (financiële) administratie af
- Optimaliseert de bedrijfsvoering
- P2-K3-W1 Onderzoekt personeelsbeleid en doet aanbevelingen
- P2-K3-W2 Doet voorstellen voor inkoop producten/diensten
- P2-K3-W3 Evalueert en/of ontwikkelt kwaliteitsbeleid
- P2-K3-W4 Bewaakt de financiën