KW De Klimop, centraal kantoor Stage KW de Klimop (Den Helder)
De stagiaire start met een inwerkperiode. De inwerkperiode staat in het teken van wennen en contact maken met de jongeren. Vanuit dit contact kan je de verdieping in gaan met de jongeren. Verder komen er praktische zaken aanbod zoals outlook en ons rapportagesysteem. De contactmomenten zullen worden uitgebreid van groepsverband naar individuele momenten met de jongeren. Verder zal de stagiaire steeds meer op de voorgrond geplaatst worden en zal er dus meer verwacht worden in de ondersteuning richting de jogneren. Het uiteindelijke doel is het zelfstandig draaien van de groep, uiteraard met ervaren groepsleiding naast je. Stagiaires zijn ook aanwezig bij de vergaderingen en trainingen dus maken echt deel uit van het team. Het werken zal ook uit praktische zaken bestaan. De stagiaire kan hierbij helpen met het schoonhouden van de kamer van de jongeren. Samen maken ze deze schoon. Zoals alles met het doel om de jongeren hiervan te laten leren.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij verwachten van jou als stagiair de volgende eigenschappen: * Je bent positief ingesteld. * Je hebt voldoende emotionele stabiliteit om met onze jongeren om te gaan. * Je bent bereid te reflecteren op je eigen handelen. Je neemt ook initiatief tijdens de diensten.
Wat biedt het bedrijf?
Een boeiende en zeer afwisselende stage binnen de Klimop, die nog volop aan het vernieuwen is. Tijdens jouw stage ondersteunen we jou met alle middelen waardoor je jouw werk goed kunt uitvoeren. Je krijgt een stagebegeleider toegewezen die jou zal helpen en begeleiden met zowel je schoolopdrachten als de stage zelf. We bieden je, door middel van een uitdagende en leerzame omgeving, de mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen en te profileren. Bij deze stage hoort een stagevergoeding conform de CAO.
Wat ga je leren?
- Werken aan de kwaliteit van het dagelijks leven van mensen en groepen
- B1-K1-W1 Onderzoekt de behoefte aan sociaal werk
- B1-K1-W2 Kiest samen met mensen een aanpak voor ondersteuning
- B1-K1-W3 Versterkt de sociale basis
- B1-K1-W4 Biedt praktische ondersteuning bij dagelijks functioneren
- B1-K1-W5 Zet een activiteit in om doel(en) te bereiken
- B1-K1-W6 Komt op voor de rechten van mensen
- B1-K1-W7 Evalueert de aanpak voor ondersteuning
- Werken in een organisatie en aan de eigen beroepsontwikkeling
- B1-K2-W1 Voert het beleid uit
- B1-K2-W2 Voert administratieve taken uit
- B1-K2-W3 Werkt aan de eigen professionele ontwikkeling