Vink Kunststoffen B.V. Stage Engineering/ Werkvoorbereiding
Tijdens je stage krijg je de kans om mee te draaien met allerlei technische en organisatorische werkzaamheden. Denk aan: - Overleggen met de productie over lopende opdrachten – zo leer je hoe het er op de werkvloer écht aan toe gaat. - Binnenkomende klantaanvragen bekijken. Gaat het om een trap, bordes, leuning of (kooi)ladder van GVK? Jij denkt mee over de oplossing. - Werken met SolidWorks om technische tekeningen te maken. Geen zorgen, we helpen je op weg! - Collega’s helpen met technische vragen – jouw input wordt gewaardeerd. - Materialen bestellen voor projecten en het klantcontact onderhouden. - Soms ga je mee naar klanten op locatie om een GVK-constructie in te meten of een project te bespreken. Super leerzaam! - Calculaties maken in ons systeem om de kostprijs te bepalen. En zodra de klant akkoord is, help je bij het voorbereiden van de productie.
Naar wie zijn wij op zoek?
stagiair(e) Technicus Engineering WTB Sociaal; Proactief; Vindingrijk in het bedenken van oplossingen;
Wat biedt het bedrijf?
Ben jij op zoek naar een uitdagende en afwisselende stage in de techniek? Volg jij een commerciële MBO-opleiding, zoals Technicus Engineering WTB of Commercieel Technicus Engineering. Dan zijn wij op zoek naar jou! Bij Vink GVK hebben we een stageplek beschikbaar op de afdeling Werkvoorbereiding/Engineering. Tijdens deze stage krijg je de kans om je bezig te houden met diverse werkzaamheden, zoals werkvoorbereiding en het tekenen en engineeren van GVK Constructies. Je wordt onderdeel van een klein en hecht team dat samenwerkt vanuit ons kantoor in Doetinchem Als het van beide kanten bevalt, bieden we je graag de mogelijkheid om na je studie bij ons aan de slag te gaan of als bijbaan naast je studie bij ons te komen te werken!
Wat ga je leren?
- Ontwerpt producten of systemen
- B1-K1-W1 Verzamelt en verwerkt ontwerpgegevens
- B1-K1-W2 Werkt ontwerpen uit
- B1-K1-W3 Kiest (duurzame) materialen en onderdelen
- B1-K1-W4 Maakt een kostenberekening
- Begeleidt werk
- B1-K2-W1 Begeleidt het werkproces
- B1-K2-W2 Bewaakt begroting
- B1-K2-W3 Voert kwaliteitscontroles uit
- Bereidt werk voor
- P1-K1-W1 Verzamelt en verwerkt productiegegevens
- P1-K1-W2 Maakt een tekening(pakket)
- P1-K1-W3 Plant mensen en middelen in
- Levert een product, installatie en/of systeem op
- P1-K2-W1 Levert een product, installatie en/of systeem op
- P1-K2-W2 Doet verbetervoorstellen voor een product, installatie en/of systeem
- P1-K2-W3 Evalueert een opgeleverd product, installatie en/of systeem
-
Behoort niet tot het takenpakket: P1-K2-W4 Stelt procedures op t.b.v. gebruik en onderhoud van een product, installatie of systeem