Wefurbish B.V. Bouw mee aan de circulaire toekomst
Als stagiair werk je samen met ons team aan het in kaart brengen van de volledige refurbishementstroom. Van inbound tot outbound, je leert alles over inventory management, het refurbishen zelf en hoe we onze processen verbeteren via ons nieuwe ERP-systeem. Je werkt met hippe merken zoals Bugaboo en Joolz en krijgt de kans om impact te maken in een snelgroeiend, duurzaam bedrijf. Wat ga je leren? Je krijgt inzicht in de gehele goederenstroom, van ontvangst tot verzending, en hoe we duurzaamheid combineren met efficiƫntie. Deze ervaring helpt je niet alleen je logistieke skills te verbeteren, maar ook kennis op te doen over procesoptimalisatie en duurzame bedrijfsvoering.
Naar wie zijn wij op zoek?
We zoeken een enthousiaste student die nieuwsgierig is naar logistiek en duurzaamheid. Je werkt nauwkeurig, denkt in processen en leert snel. Ervaring is niet nodig, maar het is belangrijk dat je graag de handen uit de mouwen steekt en meedenkt over verbeteringen. Je bent een teamspeler en vindt het leuk om met topmerken en duurzame processen te werken.
Wat biedt het bedrijf?
Een leerzame en afwisselende stage in een snelgroeiend, duurzaam bedrijf De kans om te werken met toonaangevende merken zoals Bugaboo en Joolz Een hecht klein team waarin je veel verantwoordelijkheid krijgt en zelf kunt bijdragen aan verbeteringen Begeleiding en ruimte om nieuwe vaardigheden te ontwikkelen, zowel op logistiek als op procesoptimalisatie Een scale-up, dus diverse mogelijkheden om mee te denken over duurzame oplossingen en impact te maken op het milieu
Wat ga je leren?
- Goederen/producten ontvangen en opslaan
- B1-K1-W1 Lost en controleert goederen/producten
- B1-K1-W2 Voert goederen/producten in het systeem in en slaat de goederen/producten op
- Orders verzamelen en goederen/producten bewerken
- B1-K2-W1 Verzamelt en controleert orders
- B1-K2-W2 Voert VAL-activiteiten uit
- B1-K2-W3 Draagt zorg voor (voorraad-)administratieve processen
- B1-K2-W4 Rondt het verzamelen van orders af
- Goederen/producten verzenden
- B1-K3-W1 Maakt goederen/producten verzendklaar
- B1-K3-W2 Rondt het verzendklaar maken van goederen/producten af en laadt goederen/producten
- Begeleidt en coördineert werkzaamheden
- P2-K1-W1 Bereidt werkzaamheden voor
- P2-K1-W2 Coördineert logistieke werkzaamheden
- P2-K1-W3 Houdt toezicht op en werkt mee aan de uitvoering van logistieke werkzaamheden
- P2-K1-W4 Beheert materiaal en materieel en voorraad
- Levert een bijdrage aan het optimaliseren van het logistieke proces
- P2-K2-W1 Organiseert en begeleidt werkoverleg
- P2-K2-W2 Doet verbetervoorstellen voor het logistieke proces
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat