Expert IT systems and devices

De Ruiter ICT Advies B.V. ICT met oog voor het menselijke aspect

De student/stagiair draait mee met ons support team als support engineer. Hij/zij leert onze klanten en hun oplossingen kennen, wat inzicht biedt in diverse klantomgevingen. Werkdag en afdeling: De werkdag begint met een teamoverleg. Daarna werkt de student/stagiair op de supportafdeling, waar hij/zij klanten ondersteunt door vragen te beantwoorden en technische problemen op te lossen. Taken en verantwoordelijkheden: Klanten leren kennen: Kennismaken met klanten en hun oplossingen. Configuraties maken en aanpassen: Werken met Microsoft 365, Windows Server 2016 t/m 2025, en Broadsoft VoIP-centrales. Efficiëntie verbeteren: Leren hoe klantomgevingen efficiënt ingericht kunnen worden. Leerdoelen: De student/stagiair leert klantomgevingen efficiënt inrichten en beheren, en doet ervaring op in klantondersteuning en probleemoplossing. Dit biedt een solide basis voor een toekomstige carrière in IT-support.

Naar wie zijn wij op zoek?

Als stagiair ben je flexibel en leergierig. Je geeft niet snel op en hebt geen 9-tot-5 mentaliteit. Bij een moeilijke storing of tegenslag weet je jezelf snel te herpakken en door te gaan, want uitdagingen maken je sterker. Je bent een digitaal autodidact, waarbij Google je beste vriend is in de IT-wereld. De stagiair moet beschikken over netwerkkennis, zoals routing, VLANs, switches en wifi-accesspoints. Daarnaast is kennis van Windows Server, zoals Active Directory, DNS, Azure AD Connect en bestandsstructuren op file servers, essentieel. Ook moet je bekend zijn met Microsoft 365, waaronder Exchange, OneDrive, SharePoint en Intune.

Wat biedt het bedrijf?

Bij DRICT bieden we een leuke werkplek in een team van jonge professionals. Je krijgt de kans om veel te leren en door te groeien binnen ons bedrijf. We bieden leer- en doorgroeimogelijkheden naar functies zoals cloud expert, support engineer of netwerk/system engineer. Als stagiair bij DRICT krijg je de mogelijkheid om te werken met de nieuwste technologieën en IT-oplossingen. Je zult betrokken zijn bij uitdagende projecten en krijgt de kans om je vaardigheden te ontwikkelen in een dynamische en ondersteunende omgeving. Ons team staat altijd klaar om je te helpen en te begeleiden, zodat je het meeste uit je stage kunt halen.

Wat ga je leren?

  • Ondersteunt gebruikers
  • B1-K1-W1 Handelt meldingen af
  • B1-K1-W2 Instrueert gebruikers
  • B1-K1-W3 Installeert, configureert en beheert gebruikersdevices
  • Beheert de infrastructuur
  • B1-K2-W1 Installeert en configureert netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • B1-K2-W2 Beheert en monitort netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • Beheert applicaties
  • B1-K3-W1 Adviseert over, installeert en configureert applicaties
  • B1-K3-W2 Onderhoudt applicaties
  • Ontwikkelt digitale informatievoorzieningen
  • P2-K1-W1 Ontwerpt een informatievoorziening
  • P2-K1-W2 Automatiseert processen
  • P2-K1-W3 Beheert databases
  • Controleert de security
  • P2-K2-W1 Geeft security advies en verbetert de security
  • P2-K2-W2 Reageert op security incidenten

lees verder