RDJ AV Stage AV-technicus bij een enthousiast AV-bedrijf
In deze stage ga je meedraaien op onze verhuur- en evenementenafdeling. Wij ontzorgen onze klanten op het gebied van audiovisuele apparatuur zoals geluid, licht, beeldschermen, podium, katheder e.d. Je bereidt de evenementen goed voor. Je zorgt ervoor dat je alle informatie hebt die nodig is om de opdracht goed te kunnen uitvoeren. Je wilt niets over het hoofd zien. Dan breekt de dag van het evenement aan. Je zorgt samen met je collega's voor het inladen van de bus. Jullie rijden naar de klant en bouwen de apparatuur op. Daarbij heb je oog voor de detail en zorg je voor een strakke uitstraling. Tijdens het evenement zorg je ervoor dat alles vlekkeloos verloopt en na afloop wordt alles netjes afgebouwd. Aan het einde van de dag kijk je trots terug op wat jullie samen hebben neergezet en krijg je complimenten van de klant en van je collega's.
Naar wie zijn wij op zoek?
Je hebt basiskennis van audiovisuele techniek en je kunt niet wachten om bij een leuk AV-bedrijf stage te gaan lopen. Je bent erg gemotiveerd om meer te leren over de AV-techniek. Je kunt zelfstandig werken, initiatief nemen en durft dingen te vragen als je iets niet weet. Je hebt oog voor detail, houdt van orde en netheid en kunt zelf met een oplossing komen als dingen net even anders gaan dan verwacht.
Wat biedt het bedrijf?
We zijn een klein en gezellig team, hebben zin in ons werk en zetten samen onze schouders onder elk project dat we voor onze klanten uitvoeren. Na je stage bieden we je graag een (fulltime of parttime) baan aan als het wederzijds bevalt, ook zijn er mogelijkheden voor een oproepcontract. Wij werken hoofdzakelijk in de zakelijke markt. Dat wil zeggen dat 90% van de evenementen die wij ondersteunen met audiovisuele techniek overdag op doordeweekse dagen plaatsvinden. In tegenstelling tot andere AV-bedrijven werken wij niet zo vaak 's avonds en in het weekend. Zo kun je dus je stage goed combineren met je hobby's of een bijbaan.
Wat ga je leren?
- Realiseert de AV-productie
- B1-K1-W1 Bereidt de opnames voor de AV-productie voor
- B1-K1-W2 Maakt opnames voor de AV-productie
- B1-K1-W3 Bewerkt de AV-bestanden
- B1-K1-W4 Levert de AV-(deel)productie op
- B1-K1-W5 Werkt samen ten behoeve van de AV-productie
- Positioneert en profileert zich in de markt
- B1-K2-W1 Maakt een persoonlijk AV-portfolio
- B1-K2-W2 Participeert in het relevante AV-netwerk