MA Service Stage Media & Productie: Festivals, Livestreams, Commercials en Editen
Bij ons krijg je een leuke en leerzame werkplek in een uitdagende omgeving. Je werkt op de media- en productieafdeling en houdt je bezig met het editen van video's en het filmen van festivals, commercials, livestreams en documentaires. Doordeweeks werk je aan het voorbereiden, bewerken en produceren van diverse projecten. In het weekend gaan we vaak naar festivals om daar live opnames te maken. We verwachten dat je flexibel bent en zowel doordeweeks als in het weekend kunt werken. Tijdens deze leerplek doe je belangrijke vaardigheden op, zoals editen, camerawerk en het werken in een creatief team. Zo krijg je een goed beeld van een carrire in de media- en evenementenwereld.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zijn op zoek naar een gedreven en flexibele student of werknemer die zich thuis voelt in een dynamische omgeving. Je bent oplossingsgericht en kunt goed omgaan met onverwachte situaties. Creativiteit en zelfstandigheid zijn belangrijk, en je werkt met passie aan het filmen en editen van uiteenlopende projecten. Als jij je hierin herkent, dan zijn we op zoek naar jou.
Wat biedt het bedrijf?
Wij bieden een uitdagende stage binnen een dynamische en creatieve omgeving waarin je volop kansen krijgt om je te ontwikkelen. Als stagiair bij ons werk je op de media- en productieafdeling en krijg je de kans om ervaring op te doen in het filmen en editen van festivals, livestreams, commercials en documentaires. Het werk bestaat uit doordeweeks editen, commercials filmen en belichten, en in het weekend af en toe een festival. Je leert werken met professionele apparatuur en software en maakt kennis met alle aspecten van het productieproces. We werken met industriestandaard apparatuur, zoals RED Cinema-camera’s, drones, dollys, multicam-apparatuur. Deze combinatie van taken biedt je een unieke kans om zowel achter de schermen als op locatie te werken en zo je vaardigheden op verschillende vlakken te ontwikkelen. Daarnaast leer je om te gaan met de uitdagingen van een dynamische werkplek, waarbij flexibiliteit en een oplossingsgerichte houding essent
Wat ga je leren?
- Realiseert de AV-productie
- B1-K1-W1 Bereidt de opnames voor de AV-productie voor
- B1-K1-W2 Maakt opnames voor de AV-productie
- B1-K1-W3 Bewerkt de AV-bestanden
- B1-K1-W4 Levert de AV-(deel)productie op
- B1-K1-W5 Werkt samen ten behoeve van de AV-productie
- Positioneert en profileert zich in de markt
- B1-K2-W1 Maakt een persoonlijk AV-portfolio
- B1-K2-W2 Participeert in het relevante AV-netwerk
- Ontwikkelt (een deel van) het AV-concept of levert er een bijdrage aan
- P4-K1-W1 Bepaalt doelgroep, doel en strategie van de AV-productie
- P4-K1-W2 Maakt het AV-(deel)concept of levert input
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid