Tekenaar ontwerper elektrotechniek

Schuurmans Installatieadvies B.V. Installatiedeskundige E- & W-installaties (of iemand die ambities heeft daarheen te groeien)

Als medewerker ga je - afhankelijk van je kennis - meehelpen bij het ontwerpen, tekenen en omschrijven wat de klanten vragen. Dit kan Elektrotechnische en/of werktuigbouwkundig zijn. Daarnaast maken we ook bestekken, kostenramingen, controle van inschrijfbegrotingen ed. Dus volop variatie is zeker mogelijk.

Naar wie zijn wij op zoek?

Ik ben opzoek naar een persoon met een brede belangstelling en die open staat om nieuwe technieken te ontdekken / te leren.

Wat biedt het bedrijf?

Een afwisselende vaste baan met veel doorgroeimogelijkheden. We hebben uitdagende projecten in veel sectoren en veel vaste opdrachtgevers. We zijn flexibel en doen het samen.

Wat ga je leren?

  • Tekent een product of installatie
  • B1-K1-W1 Verzamelt informatie voor het tekenen t.b.v. technische producten en installaties
  • B1-K1-W2 Maakt tekeningen
  • B1-K1-W3 Stelt materiaaloverzichten op
  • B1-K1-W4 Rondt werkzaamheden af
  • Ondersteunt het ontwerp van producten en installaties
  • P4-K1-W1 Overlegt/adviseert intern/op locatie over te ontwerpen elektrotech. producten en install.
  • P4-K1-W2 Maakt een schets van (aan te leggen) elektrotechnische producten en installaties
  • P4-K1-W3 Maakt tekeningen en materiaaloverzichten voor elektrotechn. producten en installaties
  • P4-K1-W4 Ondersteunt het productie- en installatieproces
  • P4-K1-W5 Optimaliseert productie- of installatieproces elektrotechnische producten of installaties

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Opleiden voor een Praktijkverklaring
  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder