Medewerker productietechniek

HDA Haarlem b.v. Veelzijdig metaalbewerkingsbedrijf met diversen mogelijkheden

Je gaat meedraaien in een produktiebedrijf gespecialiseerd in metaalbewerking. Ons bedrijf telt ca. 25 medewerkers en we hopen dit nog verder uit te kunnen breiden. Van 07.45 uur tot 16.30 uur loop je mee, wordt je alles uitgelegd en mag je gelijk aan de slag onder begeleiding. Wij hebben 2 afdelingen te weten aluminium afdeling, hier maken wij aluminium schoorstenen, muurafdekkers en speciaal werk; en de RVS afdeling, hier maken wij kanalen voor het aansluiten van CV's en rookgas. De bedoeling is dat je assemblagewerkzaamheden gaat doen, controleren van gefabriceerde producten, deels zelfstandig instellen van machines, uitvoeren van klein onderhoud aan machines, zelfstandig verwerken van orders en logistieke handelingen / werkzaamheden. Bij ons heb je de mogelijkheid om na je stage in dienst te kunnen komen en dmv cursussen jezelf verder te ontwikkelen. Kortom een bedrijf vol in beweging met kansen!

Naar wie zijn wij op zoek?

VMBO werk- en denkniveau, beheersing van de Nederlandse taal, teamspeler, flexibel inzetbaar en zelfstandig met affiniteit voor techniek.

Wat biedt het bedrijf?

doorgroei mogelijkheden, kans op een aanstelling, regelmatig teamuitjes, een gezellige kantine die tevens gebruikt wordt voor de vrijdagmiddag borrel.

Wat ga je leren?

  • Vervaardigt producten en/of onderdelen
  • B1-K1-W1 Bereidt de werkzaamheden voor
  • B1-K1-W2 Vervaardigt en/of bewerkt het product
  • B1-K1-W3 Meet en controleert het product en/of onderdeel
  • B1-K1-W4 Rondt de werkzaamheden af en levert het (metaal)product op

Kenmerken

  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Opleiden voor een Praktijkverklaring
  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder