Expert IT systems and devices

NoK IB bv Een stage in een snelgroeiend, jong bedrijf o.h.g.v. informatiebeveiliging en privacy

Digitalisering zorgt voor nieuwe mogelijkheden voor organisaties maar ook voor nieuwe risico’s. Informatiebeveiliging is een continu proces om aandacht te hebben en te houden voor alle risico’s. Wat vandaag nog veilig is hoeft dat morgen niet meer te zijn. Ons doel is om organisaties zelf volwassen te laten worden op het gebied van informatiebeveiliging en privacy. Wil jij hier ook een belangrijke bijdrage in leveren?

Naar wie zijn wij op zoek?

Je bent nieuwsgierig van aard en heel geïnteresseerd in alles wat met informatiebeveiliging en (cyber) security te maken heeft. Het lijkt je leuk om klanten hierover te adviseren en te informeren. Daarnaast ben je zelfstandig en verantwoordelijk.

Wat biedt het bedrijf?

NoK IB is een organisatie die zich bezighoudt met het ondersteunen van klanten met hun cybersecurity. Om klanten goed en efficiënt te kunnen ondersteunen in het van belang dat de infrastructuur en het applicatielandschap van NoK IB effectief en volledig is ingericht. Deze inrichting wordt gedaan op basis van de ISO 27001 norm, een belangrijke standaard in cybersecurity. In samenwerking met de medewerkers zul jij hier een bijdrage in leveren. Hiernaast zul je meelopen met de medewerkers van NoK IB om een bijdrage leveren aan de cybersecurity in Nederland. Hierbij hoort het ondersteunen van klanten met cybersecurity vraagstukken en het ontwikkelen van onze interne controle tool.

Wat ga je leren?

  • Ondersteunt gebruikers
  • B1-K1-W1 Handelt meldingen af
  • B1-K1-W2 Instrueert gebruikers
  • B1-K1-W3 Installeert, configureert en beheert gebruikersdevices
  • Beheert de infrastructuur
  • B1-K2-W1 Installeert en configureert netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • B1-K2-W2 Beheert en monitort netwerk- en infrastructuuronderdelen
  • Beheert applicaties
  • B1-K3-W1 Adviseert over, installeert en configureert applicaties
  • B1-K3-W2 Onderhoudt applicaties
  • Ontwikkelt digitale informatievoorzieningen
  • P2-K1-W1 Ontwerpt een informatievoorziening
  • P2-K1-W2 Automatiseert processen
  • P2-K1-W3 Beheert databases
  • Controleert de security
  • P2-K2-W1 Geeft security advies en verbetert de security
  • P2-K2-W2 Reageert op security incidenten

lees verder