In Shape Afslankstudio Brandevoort Gezellig afslankstudio zoekt leuke meid
Bij In Shape werken we in een klein en gezellig team. We begeleiden vrouwen naar een fittere en slankere versie van zichzelf. Dit doen we door een stukje beweging aan te bieden en samen een voedingsplan te maken. In Shape is alleen voor vrouwen.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zoeken een enthousiaste meid die makkelijk met mensen om kan gaan en niet verlegen is. Omdat onze studio klein is en we heel nauw samen werken met onze klanten vinden we het ook heel belangrijk dat je in ons team past. Goede normen en waarden vinden wij belangrijk, afspraken na komen, op tijd komen en een gezellige babbel vinden wij fijn.
Wat biedt het bedrijf?
Belangrijk om van te voren te weten, wij werken in de ochtenden van 8.30 uur tot 12.30 uur, en in de avonden van 18 uur tot 21 uur. Je dagen zijn dus gesplitst. Heel fijn als je in de middag graag thuis bent. Onze studio is een gezellige plek, maar wel belangrijk dat je een volwassen uitstraling hebt. Vrouwen willen niet het gevoel hebben dat ze door hun dochter begeleid worden.
Wat ga je leren?
- Adviseren, informeren en ontwikkelen op het gebied van voeding, voedsel en leefstijl
- B1-K1-W1 Oriënteert zich op de vraag van de opdrachtgever
- B1-K1-W2 Adviseert opdrachtgever/cliënt bij vragen over voedsel, voeding en leefstijl
- B1-K1-W3 Geeft voorlichting en informatie over voedsel, voeding en leefstijl in relatie tot gezondheid
-
Behoort niet tot het takenpakket: B1-K1-W4 Ontwikkelt en verbetert gerechten of menu’s
- Begeleiden bij een gedragsverandering op het gebied van voeding en leefstijl
- B1-K2-W1 Stelt de beginsituatie en doelstellingen van de cliënt/deelnemer vast
- B1-K2-W2 Stelt een voeding- en leefstijlprogramma op
- B1-K2-W3 Begeleidt en coacht de cliënt/deelnemer
- B1-K2-W4 Evalueert het uitgevoerde voeding- en leefstijlprogramma
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat