Marketing & Communication Specialist

Mediastages B.V. Marketing Communicatie, Content Creatie stagiair bij Mediastages

Als platform voor jong talent en stages in de media zijn we altijd op zoek naar nieuwe creatieve manieren om studenten aan een passende stage te helpen. We hebben dagelijks contact met studenten, heel veel verschillende mediabedrijven en opleidingen door heel Nederland. Wij zoeken een creatieve student die samen met ons de wereld wil veroveren en aan de buitenwereld wil laten zien wat wij allemaal doen. Tijdens je stage mag je... - Aansprekende content produceren door korte verhalen te schrijven en interviews af te nemen - Berichten op social media plaatsen en interactie met studenten en mediabedrijven - (Nieuws)artikelen schrijven en/of filmen voor onze website - Leuke online acties/campagnes bedenken voor studenten - Op pad om verslag te doen van interessante mediabedrijven en stages - Voorlichtingsactiviteiten, evenementen en projecten bedenken en ondersteunen - Je stem laten horen over alles wat wij doen want jíj

Naar wie zijn wij op zoek?

- Je beschikt over een vlotte pen en hebt affiniteit met online media - Je hebt oog voor beeld, zowel foto als video's (fotograferen, canva, photoshoppen en/of filmen en monteren) - Je bent nieuwsgierig en kan dat vertalen naar blogs en vlogs - Je weet van aanpakken en kan goed zelfstandig werken - Je bent enthousiast, leergierig en creatief - Je hebt ervaring met TikTok, Instagram en YouTube - Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift - Je hebt super veel zin om bij ons aan de slag te gaan! - Starten kan vanaf 1 juni voor een zomerstage, maar kan ook vanaf augustus/september.

Wat biedt het bedrijf?

- Een stage in een gezellig team bij het leukste bedrijf binnen de mediasector - Bij ons kom je stagelopen in een dynamisch bedrijf waar geen dag hetzelfde is - Je krijgt veel ruimte en wij zijn super nieuwsgierig naar jouw ideeën!

Wat ga je leren?

  • Voert taken uit binnen de zakelijke dienstverlening
  • B1-K1-W1 Treedt op als aanspreekpunt voor klanten
  • B1-K1-W2 Verzorgt zakelijke communicatie
  • B1-K1-W3 Verwerkt gegevens
  • B1-K1-W4 Werkt aan producten/opdrachten binnen geld-, goederen- en informatie beweging
  • Verzorgt marketing en (interne) communicatietrajecten
  • P6-K1-W1 Levert managementinformatie
  • P6-K1-W2 Verzorgt marketing- en communicatieactiviteiten
  • P6-K1-W3 Voert marktonderzoeken uit

lees verder