ProRent Autoverhuur Maak impact als Leidinggevende stagiair bij ProRent Autoverhuur B.V.
Als stagiair Leidinggevende team/afdeling/project bij ProRent Autoverhuur B.V. werk je op de afdeling verhuur & operations. Je ondersteunt bij het aansteken en organiseren van de dagelijkse werkzaamheden, zoals het verdelen van taken en het plannen van voertuigverhuur. Je leert hoe je een team aanstuurt, schakelt met klanten en zorgt voor een efficiƫnte werkstructuur. Daarnaast krijg je de kans om zelfstandig aan een klein verbeterproject te werken, bijvoorbeeld het optimaliseren van een werkproces. Je krijgt intensieve begeleiding en veel ruimte om verantwoordelijkheid te nemen. Zo leer je niet alleen de operationele kant van het bedrijf, maar ontwikkel je ook leidinggevende vaardigheden en inzicht in bedrijfsprocessen.
Naar wie zijn wij op zoek?
We zijn op zoek naar een proactieve en communicatieve student die interesse heeft in leidinggeven en het optimaliseren van processen. Je werkt graag met mensen, kunt goed organiseren en hebt een hands-on mentaliteit. We zoeken iemand die verantwoordelijkheid durft te nemen en initiatief toont. Het is belangrijk dat je goed kunt plannen, prioriteiten kunt stellen en teamwork hoog in het vaandel hebt staan. Affiniteit met efficiƫnt werken en verbeterprojecten is een pre. Als je zelfstandig kunt werken en tegelijkertijd goed kunt schakelen met verschillende teams, ben jij de perfecte match voor ons!
Wat biedt het bedrijf?
Wij bieden je een dynamische en leerzame stage waar je veel verantwoordelijkheid krijgt en jezelf kunt ontwikkelen. Bij ProRent Autoverhuur B.V. krijg je de kans om praktische leidinggevende ervaring op te doen in een compact en hecht team. Je werkt niet alleen mee, maar krijgt de vrijheid om eigen projecten te initiƫren en te leiden. We bieden intensieve begeleiding van ervaren professionals die je helpen groeien. Daarnaast krijg je een stagevergoeding en de mogelijkheid om een waardevolle bijdrage te leveren aan het optimaliseren van bedrijfsprocessen. Bij ons krijg je de kans om je leiderschapsvaardigheden in de praktijk te brengen en door te groeien in een bedrijf met veel mogelijkheden.
Wat ga je leren?
- Geeft leiding aan medewerkers/projecten
- B1-K1-W1 Onderzoekt en ontwikkelt de eigen leiderschapsstijl
- B1-K1-W2 Begeleidt en stuurt medewerkers aan
- B1-K1-W3 Wisselt informatie uit in werkbespreking
- B1-K1-W4 Communiceert met in- en externe samenwerkingspartners
- B1-K1-W5 Plant en verdeelt de werkzaamheden
- B1-K1-W6 Bewaakt de voortgang van de werkuitvoering
- Levert een bijdrage aan het personeelsbeleid
- P1-K1-W1 Adviseert over de personeelsbehoefte en ondersteunt bij werving- en selectieactiviteiten
- P1-K1-W2 Ondersteunt bij personeelsadministratie en persoonlijk ontwikkelingsplannen
- P1-K1-W3 Ondersteunt in de cyclus van beoordelen en ontwikkelen