Quintus Centrum voor kunsteducatie Creatieve mediavormgever die een hart heeft voor kunst en cultuur!
Wij bieden jou de kans om je opleiding Mediavormgever via de BBL te volgen. Werkzaamheden waarmee jij aan de slag gaat: - (uitvoerende) ondersteuning voor alle lopende evenementen en voor de PR rondom het VT-programma; - contentcreator / zelfstandig content vormgeven geschikt voor de doelgroep, ook in CANVA (leuke posts kan maken met stickers, animaties etc.); - Met grafische programma’s werken; - Documenten en foto’s op de goede digitale plek opslaan met juiste naam; - Posters in elkaar zetten en gevoel voor ‘de goede foto’, weet wat werkt bij een bepaalde doelgroep; - Kennis van socials (Insta, Fb, TikTok). Belangrijk om te weten wat bv werkt qua formaat, etc; - Met Asana werken, een planningsprogramma en een belangrijk onderdeel van de workflow; - Fotograferen / filmen (en editen), lessituaties (ook ’s avonds!), behind the scenes, processen in beeld brengen, die AVG kan (laten) checken en actie ondernemen om de ontbrekende AVG’s te regelen.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zijn op zoek naar een 2e of 3e jaars mediavormgever, die zijn of haar opleiding wil afronden via werken en leren (BBL). - Iemand die creatieve ontwerpen kan maken binnen de huisstijl van Quintus; - Fysieke mailingen kan organiseren en versturen; - Voor sommige projecten professionele posters maken, zoals Musical en Quintus Danst, Musical 14+, Winterfestival; - Flyers voor sociaal domein aanpassen en ook hier bv achter de schermen, foto’s / filmpje van evenement. Content maken voor andere doelgroepen sociaal domein; - Een magazine maken / advertenties / stickers ontwikkelen; - Website foto’s kan vervangen/ klantverhalen kan toevoegen.
Wat biedt het bedrijf?
Een mooie leerbaan met veel ruimte voor ontwikkeling!
Wat ga je leren?
- Ontwikkelt crossmediale (vormgeef)oplossingen
- B1-K1-W1 Onderzoekt data/gegevens en vormt zich gaandeweg een beeld van de context
- B1-K1-W2 Formuleert de voorlopige en definitieve mediavraag van de klant
- B1-K1-W3 Voert de dialoog over duiding en vertaling van de input
- B1-K1-W4 Informeert en betrekt belanghebbenden op verschillende momenten in het crossmediale ontwikkeltraject
- B1-K1-W5 Maakt prototypes voor de vormgeving van crossmediale toepassingen in verschillende fasen van het ontwikkelproces
- B1-K1-W6 Realiseert de vormgeving voor crossmediale toepassingen
- B1-K1-W7 Voert projectmatige werkzaamheden uit
- Positioneert en profileert zich in de markt
- B1-K2-W1 Maakt een persoonlijk portfolio
- B1-K2-W2 Participeert in relevant netwerk (communicatief en commercieel)