Allround mediamaker

P1 Travel Ben jij een creatieveling die sport ademt? Dan is dit jouw stage

Als stagiair grafisch vormgever werk je mee in ons marketingteam – het creatieve hart van P1 Travel. Je werkt in een sportieve en energieke omgeving aan content die opvalt en impact maakt. Als merk zijn we zelfs zichtbaar in grote stadions wereldwijd, soms op enorme schermen of via onze eigen LED-boarding animaties. Dat laat goed zien waar onze creativiteit naartoe werkt: opvallende en professionele content met échte impact. Samen met onze grafisch vormgever maak je toffe content binnen onze huisstijl. Je werkt veel samen met collega’s van andere afdelingen en gebruikt Adobe Creative Cloud (vooral Photoshop, Illustrator en InDesign) om jouw ontwerpen te maken. Soms werk je binnen bestaande templates, en soms mag je helemaal out of the box denken om onze grafische content echt te laten opvallen.

Naar wie zijn wij op zoek?

Het meeste wat je maakt is voor online gebruik: denk aan digitale reisbrochures, visuals voor in onze online nieuwsbrief (die wereldwijd wordt gedeeld), social media posts en campagnes. Af en toe komt er ook iets van drukwerk voorbij. Je wordt betrokken bij brainstorms voor nieuwe contentideeën en krijgt de ruimte om je eigen creatieve stempel te drukken – inclusief het verwerken van jouw favoriete sporthelden in onze uitingen. Heb je al een portfolio? Laat het vooral zien – we zijn benieuwd! Kun je ook overweg met Premiere Pro of After Effects? Dan is er ruimte om je skills verder te ontwikkelen.

Wat biedt het bedrijf?

Bij P1 Travel verkopen we meer dan alleen tickets. Wij zorgen ervoor dat fans over de hele wereld herinneringen maken bij de grootste sport- en muziekevenementen. Van Formule 1 tot Premier League en de Olympische Winter Spelen in Milaan. Als officieel verkoper brengen wij fans naar events wereldwijd. En jij? Jij zorgt straks voor de visual magic die dit alles tot leven brengt. Je komt terecht in ons gezellige én ambitieuze team in het mooie Leiden. We zijn met zo’n 80 collega’s en elk semester versterken we ons team met 8 stagiairs verdeeld over verschillende afdelingen. Je start dus in een club vol jonge energie. Verwacht een stage met goede begeleiding, veel afwisseling én alles wat je nodig hebt om te groeien: een modern kantoor, verzorgde lunch, sportlesjes op maandag en vette uitjes met de hele toko. Elke stagiair die je voorging? Die kijkt terug op een onvergetelijke tijd.

Wat ga je leren?

  • Verricht voorbereidende werkzaamheden voor de media-uiting
  • B1-K1-W1 Bespreekt de opdracht voor de media-uiting
  • B1-K1-W2 Organiseert de werkzaamheden voor de media-uiting
  • B1-K1-W3 Maakt een voorstel voor de realisatie van de media-uiting
  • Realiseert de media-uiting
  • B1-K2-W1 Verzamelt en bewerkt content voor de media-uiting
  • B1-K2-W2 Maakt de media-uiting op, inclusief technische specificaties
  • B1-K2-W3 Rondt de opdracht voor de media-uiting af

lees verder