Wereldmuseum Leiden Ontdek de wereld als stagiair beveiliger 2 bij Museum Volkenkunde Leiden.
Als stagiair voor de opleiding Beveiliger niveau 2 leer je bij ons de kneepjes van het vak. Wij zijn een museum dat 7 dagen per week open is. Je gaat werken in onze meldkamer. Je surveilleert binnen en buiten het museum en loopt open en sluitronden. Ook begeleid je bezoekers en gasten die voor het museum komen. Regelmatig zijn er in het museum evenementen waarop je ingezet kan worden. Wereldmuseum Leiden maakt onderdeel uit van een stichting waar 4 musea onder vallen. (Wereldmuseum Amsterdam, Leiden, Rotterdam en Berg en Dal)
Naar wie zijn wij op zoek?
Onze nieuwe stagiair beveiliging is representatief en heeft belangstelling voor mens en cultuur. En; • je bent flexibel inzetbaar, leergierig en kunt prima zowel zelfstandig als in teamverband werken; • je spreekt uitstekend Nederlands en redelijk Engels; • je bent in opleiding voor de opleiding Beveiliger 2 (BOL); Een screening door Justitie en het overleggen van een V.O.G. maken onderdeel uit van de procedure.
Wat biedt het bedrijf?
Wat bieden wij? • Een unieke stageplaats waar je de kneepjes van het beveiligingsvak leert; • Een stagevergoeding van € 250,- /maand op basis van een 32-urige werkweek; • Een collegiaal team • Een leuke werksfeer en meer dan 300 enthousiaste museumcollega’s; • Een mooie en bijzondere werkplek in het hartje van Leiden, vlakbij het centraal station en dus uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer.
Wat ga je leren?
- Voert preventieve werkzaamheden uit ten behoeve van veiligheid en beveiliging
- B1-K1-W1 Voert toegangs- en uitgangscontroles uit
- B1-K1-W2 Voert surveillances en controles uit
- Voert repressieve werkzaamheden uit ten behoeve van veiligheid en beveiliging
- B1-K2-W1 Treedt op bij ongewenst gedrag
- B1-K2-W2 Houdt verdachten aan
- B1-K2-W3 Treedt op bij incidenten
- Biedt service en facilitaire ondersteuning
- B1-K3-W1 Biedt service en hulp
- B1-K3-W2 Voert faciliterende werkzaamheden uit