Persoonlijk begeleider maatschappelijke zorg

Humanitas DMH, woonlocatie Lochem Zie jij uitdaging in deze complexe doelgroep?

In het hart van het historische centrum van Lochem vind je onze ruime woonlocatie met 15 appartementen en een sfeervolle binnentuin. Er woont hier een bonte mix aan cliënten, die de blauwe torenstraat tot een levendige locatie maken. Verderop in de straat zijn nog drie appartementen waar wij ambulante begeleiding bieden. Onze cliënten hebben te maken met verschillende problematiek. Het gaat voornamelijk om een licht verstandelijke beperking (LVB) met psychiatrische, verslavings- en/of gedragsproblematiek. Zie jij uitdaging in deze complexe doelgroep en wil jij werken op een plek waar je écht impact hebt? Wacht dan niet langer en reageer vandaag nog!

Naar wie zijn wij op zoek?

- Jij staat sterk in je schoenen en hebt een de-escalerende houding als de situatie daarom vraagt; - Je hebt het geduld om onze bewoners vanuit hun wensen en mogelijkheden te helpen; - Je bent bereid om onregelmatige diensten te werken; - Je bent ondernemend en leergierig.

Wat biedt het bedrijf?

- Een warm welkom in een enthousiast en gedreven team, waar wij benieuwd zijn naar jouw ideeën en inbreng; - We werken in alle vrijheid met een inspirerende aanpak die uitgaat van de beleefwereld van de cliënt; - Alle ruimte om je persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. - Begeleiding bij jou te behalen leerdoelen. - Een stagevergoeding volgens de CAO. - Kans op een baan bij Humanitas-DMH als het van beide kanten bevalt.

Wat ga je leren?

  • Bieden van ondersteunende, activerende begeleiding en zorg
  • B1-K1-W1 Inventariseert ondersteuningsvragen van de cliënt
  • B1-K1-W2 Ondersteunt de cliënt bij de zelfzorg
  • B1-K1-W3 Ondersteunt de cliënt bij wonen en huishouden
  • B1-K1-W4 Ondersteunt de cliënt bij participatie
  • B1-K1-W5 Voert zorgtechnische handelingen uit
  • B1-K1-W6 Handelt in onvoorziene en/of crisissituaties
  • B1-K1-W7 Werkt samen en stemt de werkzaamheden af
  • B1-K1-W8 Evalueert de geboden ondersteuning en zorg
  • Werken aan kwaliteit en deskundigheid
  • B1-K2-W1 Werkt aan de eigen professionele ontwikkeling
  • B1-K2-W2 Werkt aan bevorderen en bewaken van kwaliteitszorg
  • Bieden en coördineren van ondersteuning op maat
  • P2-K1-W1 Ontwikkelt en voert regie over het ondersteuningsplan
  • P2-K1-W2 Organiseert en coördineert activiteiten voor een groep cliënten
  • P2-K1-W3 Begeleidt de cliënt bij het voeren van eigen regie
  • P2-K1-W4 Ondersteunt de cliënt bij het behouden/opbouwen/versterken van het sociale netwerk
  • P2-K1-W5 Organiseert en coördineert organisatiegebonden taken
  • P2-K1-W6 Begeleidt (nieuwe) collega's, stagiaires en/of vrijwilligers

lees verder