Vakexpert veehouderij

J. Bakker en C.M. Bakker-Keijzer Enthousiaste interne stageloper op melkveebedrijf!

Onze jongens lopen elders ook stage, kom jij bij ons? Intern. Juni '25. (Eerder in overleg.) 140 melkkoeien, melkstal 2x 14 zij aan zij. Zelfrijdende voermengwagen. TMR. Koeien en jongvee weiden. We verbouwen: gras, mais, bieten en gerst. Trekkerrijbewijs is een pré. Gangbaar bedrijf. We doen aan een stukje regeneratieve landbouw en natuurinclusieve landbouw. Duurzaam produceren staat hoog in het vaandel. We bieden je een gezellige, leuke en leerzame periode in zuidwest Drenthe.

Naar wie zijn wij op zoek?

Een enthousiaste stageloper die van ons dingen komt leren en wie weet, wij van jouw! In bezit van T-rijbewijs is helemaal top. Je leert zelfstandig melken, en ook dagelijkse werkzaamheden. En wat er verder op ons pad komt in deze periode. Een lengte van 1.70 m of meer is fijn, ivm de diepte van de melkstal.

Wat biedt het bedrijf?

Een intern verblijf, dus kost en inwoning. Gezelligheid en ervaring doe je bij ons op. Ook kun je mee naar vergaderingen en studiegroepen die in deze periode plaatsvinden. We werken op allerlei gebied aan duurzaamheid. En mogen graag veel zelf doen. Als je van MTB'en houdt komt dat ook goed. Nabij Giethoorn en Havelte. Wil je meer weten? Neem contact met ons op!

Wat ga je leren?

  • Verzorgt het agrobusinessproduct
  • B1-K1-W1 Borgt de kwaliteit van het agrobusinessproduct
  • B1-K1-W2 Verricht eenvoudige onderhoudswerkzaamheden
  • B1-K1-W3 Controleert meetgegevens
  • B1-K1-W4 Deelt product- en productie-informatie
  • B1-K1-W5 Reflecteert op eigen handelen en de gevolgen daarvan op de omgeving
  • Verzorgen productie en veehouderij
  • P10-K1-W1 Draagt zorg voor productiedieren
  • P10-K1-W2 Draagt zorg voor dierlijke productie
  • P10-K1-W3 Verzorgt voederwinning
  • P10-K1-W4 Stuurt productieproces veehouderij
  • P10-K1-W5 Beheerst en monitort gewasgezondheid
  • Optimaliseren bedrijfsactiviteiten
  • P10-K2-W1 Plant en verdeelt dagelijkse werkzaamheden
  • P10-K2-W2 Instrueert medewerkers en stuurt deze aan
  • P10-K2-W3 Verbetert processen/productie
  • P10-K2-W4 Analyseert bedrijfsgegevens en maakt ondernemingsplan
  • P10-K2-W5 Analyseert keten
  • P10-K2-W6 Past innovaties toe
  • P10-K2-W7 Vormt en gebruikt netwerken

lees verder