Technicus engineering

NAFVSM B.V. Leerzame leerplaats voor ambitieuze techneuten.

De student gaat samen met het hoofd van de Technische Dienst een project oppakken welke nader wordt bepaald. Er liggen veel zaken die interessant zijn om dit vorm te geven. Wij zijn van mening veel technieken te kunnen aanbieden.

Naar wie zijn wij op zoek?

De student beschikt over een goede manier om zich verbaal te uiten, kan netjes en accuraat werken, is creatief in het helpen nadenken voor oplossingen, kan zelfstandig doorwerken na instructie.

Wat biedt het bedrijf?

Bij NAFVSM word je onderdeel van een hecht familiebedrijf met bijna 75 jaar ervaring in het maken van hoogwaardige glasproducten. Wat ons uniek maakt, is de informele sfeer en de korte lijnen binnen ons bedrijf. Met een team van ongeveer 30 collega’s in Nederland kent iedereen elkaar. Samen werken we hard aan topkwaliteit, maar er is altijd ruimte voor een praatje, een grap of een moment om elkaar beter te leren kennen. Onze locatie in Nijmegen is niet alleen modern en goed uitgerust, maar ook super centraal: je vindt ons op loopafstand van het Centraal Station. Geen lange reistijden of lastige routes, maar een plek waar je elke dag gemakkelijk naartoe gaat en met plezier werkt. Bij ons krijg je niet alleen de kans om te leren en jezelf te ontwikkelen, maar ook om echt onderdeel te worden van een team dat trots is op wat we samen bereiken. Of je nu net begint of al ervaring hebt, we zorgen ervoor dat je je thuis voelt en bieden je de begeleiding die je nodig hebt.

Wat ga je leren?

  • Ontwerpt producten of systemen
  • B1-K1-W1 Verzamelt en verwerkt ontwerpgegevens
  • B1-K1-W2 Werkt ontwerpen uit
  • B1-K1-W3 Kiest (duurzame) materialen en onderdelen
  • B1-K1-W4 Maakt een kostenberekening
  • Begeleidt werk
  • B1-K2-W1 Begeleidt het werkproces
  • B1-K2-W2 Bewaakt begroting
  • B1-K2-W3 Voert kwaliteitscontroles uit
  • Bereidt werk voor
  • P1-K1-W1 Verzamelt en verwerkt productiegegevens
  • P1-K1-W2 Maakt een tekening(pakket)
  • P1-K1-W3 Plant mensen en middelen in
  • Levert een product, installatie en/of systeem op
  • P1-K2-W1 Levert een product, installatie en/of systeem op
  • P1-K2-W2 Doet verbetervoorstellen voor een product, installatie en/of systeem
  • P1-K2-W3 Evalueert een opgeleverd product, installatie en/of systeem
  • Behoort niet tot het takenpakket Behoort niet tot het takenpakket: P1-K2-W4 Stelt procedures op t.b.v. gebruik en onderhoud van een product, installatie of systeem

Kenmerken

  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder