VerheesPlus Reclame B.V. Indruk maken, dat doe je met ons!
Stap in de wereld van visuele impact – ontdek het sign-vak bij ons! Ben jij klaar voor een creatieve en technische uitdaging? Bij ons draait alles om het maken van visuele communicatie die opvalt. Geen dag is hetzelfde – je werkt aan uiteenlopende projecten die variëren van het beplakken van voertuigen tot het plaatsen van lichtreclame op locatie. Vanaf dag één draai je volop mee in het proces. In onze werkplaats leer je werken met moderne apparatuur zoals snijplotters, lamineermachines en grootformaat printers. Je helpt mee met het produceren van stickers, borden en andere reclamematerialen en zorgt voor een strakke afwerking. Maar je blijft niet alleen binnen. Samen met ons montageteam ga je op pad. Je brengt folies aan op ramen, gevels en voertuigen, monteert reclameborden en bouwt mee aan opvallende installaties. Het mooie? Je ziet direct resultaat van je werk in de buitenwereld. De variatie in werkzaamheden en de combinatie van creatief én praktisch bezig zijn, maken d
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zijn op zoek naar JOU! Een enthousiaste, spontane persoon die creatief is, oog heeft voor details en een echte passie heeft voor het vak. Jij bent gemotiveerd om door te groeien en gaat geen uitdaging uit de weg. Je werkt nauwkeurig, netjes en schrikt er niet van terug om je handen vuil te maken. Jij hebt geen 9-tot-5 mentaliteit, maar bent altijd bereid om te leren en jezelf te verbeteren! Basiskennis van Adobe-programma’s is geen must, want wij leren je graag werken met onze eigen software. Wat we wel belangrijk vinden? Dat je niet bang bent om fouten te maken, om hulp te vragen en het avontuur aan te gaan. Iedereen moet het vak leren, en wij zorgen ervoor dat jij er helemaal in kunt groeien! Kom jij samen met ons het vak naar een hoger niveau tillen?
Wat biedt het bedrijf?
Wij zijn een dynamisch en gepassioneerd team van jong en oud, die samen met veel energie en plezier werken, zowel zelfstandig als in teamverband! Als middelgroot bedrijf hebben we een indrukwekkende klantenkring, zowel in Nederland als daarbuiten. Omdat we zoveel in eigen huis maken, kunnen we een ontzettend breed scala aan ontwerpen, drukwerk en signproducten leveren. Bij ons is er altijd iets nieuws te leren – niet alleen op het gebied van sign, maar in allerlei facetten van het vak! En het mooiste? Als je tijdens je stage bij ons uitblinkt, is er zeker een kans dat we je een baan aanbieden. Klaar voor een leerzame en uitdagende stage waar jouw passie en talent echt tot bloei komen? Kom bij ons!
Wat ga je leren?
- Vervaardigt sign(deel)producten
- B1-K1-W1 Bereidt de signwerkzaamheden (materiaal)technisch voor
- B1-K1-W2 Bereidt de signopdracht digitaal voor
- B1-K1-W3 Verwerkt de signopdracht met behulp van de noodzakelijke apparatuur
- B1-K1-W4 Werkt sign(deel)producten af en assembleert
- B1-K1-W5 Maakt sign(deel)producten transportklaar
- B1-K1-W6 Voert bestands- en opslagbeheer uit van de productiebestanden
- B1-K1-W7 Ruimt de werkplek op
- Monteert sign(deel)producten en levert ze op
- B1-K2-W1 Bereidt de montage van sign(deel)producten voor
- B1-K2-W2 Monteert sign(deel)producten
- B1-K2-W3 Levert sign(deel)producten op
- Maakt een signontwerp
- P3-K1-W1 Maakt signconcept
- P3-K1-W2 Maakt signontwerp en levert het op
- P3-K1-W3 Maakt technisch signontwerp
- P3-K1-W4 Voert bestands- en opslagbeheer uit van de signontwerpbestanden
- Bereidt signproject praktisch voor
- P3-K2-W1 Stelt plan van aanpak op
- P3-K2-W2 Maakt een concept werkbestand t.b.v. de realisatie van de signopdracht
- P3-K2-W3 Levert definitief werkbestand op t.b.v. de realisatie van de signopdracht
- P3-K2-W4 Voert bestands- en opslagbeheer uit van de werkvoorbereidingsbestanden
- Voert signproject praktisch uit
- P3-K3-W1 Voert werkoverleg over de uitvoering
- P3-K3-W2 Bewaakt de kwaliteit en de voortgang van het project
- P3-K3-W3 Werkt samen om het signproject te realiseren
- Voert activiteiten uit op het gebied van bedrijfsvoering
- P3-K4-W1 Ziet kansen en benut mogelijkheden om het werk te optimaliseren
- P3-K4-W2 Zet netwerk in en promoot het bedrijf en haar diensten
- P3-K4-W3 Stelt calculaties en offertes op
- P3-K4-W4 Houdt relevante administratie bij
Kenmerken
- Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
- Mogelijkheden voor begeleiding op maat