The Little one Events Facilitair leidinggevende: Zeer afwisselende stage in het leukste evenementen bedrijf van Aruba
Bij The Little One moet je zijn voor de beste evenementen en dus stage op Aruba!!! Wij verzorgen complete bruiloften, bedrijfsfeesten en priv feestjes. En dat allemaal op een tropisch eiland, lees: Wit strand, azuurblauwe zee, palmbomen en altijd lekker weer. En wat ons anders maakt dan andere bedrijven, wij hebben de coolste concepten. Laten we er een paar aan je voorstellen: Lola: Ons rode Volkswagen busje omgebouwd tot cocktailbar. Lucy: Ons blauwe Volkswagen Photobooth. Bella: Italiaanse groen/blauwe Piaggio met prosecco en bier tap. Een stage bij The Little One betekend deel uitmaken van een jong team in een dynamisch bedrijf waar geen een dag hetzelfde is. Daarnaast ben je ook werkzaam in ons andere bedrijf: Picnic Aruba. Gecertificeerd picknick bedrijf voor de meest romantische picknicks op het strand. Naast de picknicks doen we ook huwelijks aanzoeken, vow renewals en kleine bruiloften.
Naar wie zijn wij op zoek?
Wij zijn op zoek naar iemand die leergierig is, sociaal en makkelijk in de omgang is met gasten, flexibel, goede beheersing heeft van de Engelse taal en in het bezit is van een rijbewijs.
Wat biedt het bedrijf?
Waarom een stage bij The Little One en Picnic Aruba: - Zeer afwisselende stage - Het mee organiseren van een van de belangrijkste dagen uit iemands leven: een bruiloft op Aruba - Veel contact met internationale gasten en collega's dus goed voor je talen en het leren van (en omgaan met) andere culturen - Je leert wat er allemaal bij komt kijken om een evenement te organiseren op het strand (van niets naar compleet feest). - Geen standaard F&B stage - Daarnaast zal een stage in het buitenland je veel leren over zelfstandigheid en op eigen benen staan.
Wat ga je leren?
- Verricht facilitaire werkzaamheden
- B1-K1-W1 Faciliteert bijeenkomsten
- B1-K1-W2 Verwerkt gegevens met informatiesystemen
- B1-K1-W3 Voert logistieke werkzaamheden uit
- B1-K1-W4 Bevordert de veiligheid
- B1-K1-W5 Onderhoudt ruimten en apparatuur
- B1-K1-W6 Onderhoudt contact met interne en externe klanten en leveranciers
- B1-K1-W7 Signaleert klachten en verbeterpunten en handelt deze af
- Voert beheerstaken uit
- P2-K1-W1 Maakt een plan voor uitvoering van facilitaire dienstverlening
- P2-K1-W2 Voert contractbeheer uit
- P2-K1-W3 Beheert financiën
- P2-K1-W4 Stemt af met het management
- Geeft leiding
- P2-K2-W1 Begeleidt en stuurt (lerende) medewerkers aan
- P2-K2-W2 Plant en verdeelt de werkzaamheden
- P2-K2-W3 Voert gesprekken met medewerkers