Sport- en bewegingsleider

SV Kracht en Vriendschap Stage in turnen, dans, gym of acro? Ontwikkel je talent bij Sportvereniging Kracht & Vriendschap Renkum

Sportvereninging Kracht & Vriendschap Renkum biedt naast gym en turnen ook moderne dans, streetdance, acrogymnastiek en bewust bewegen aan. Onze leden komen uit Renkum en omliggende dorpen zoals Heelsum, Doorwerth en Wageningen. De lessen vinden plaats in MFC Doelum te Renkum. Als student werk je actie mee aan het geven van sportlessen zoals gym, turnen, dans en/of acrogymnastiek. Je helpt bij het voorbereiden en begeleiden van lessen voor verschillende leeftijden en niveaus. Je wordt betrokken bij het opstellen en aanpassen van lesprogramma's en leer hoe je op een positieve en duidelijk manier communiceert met leden. De lessen worden gegeven van maandag tot en met vrijdag in de namiddag en avond, en op zaterdagochtend. Op welke dag(en) en bij welke discipline je wordt ingezet, stemmen we samen af op basis van je leerdoelen en beschikbaarheid.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zoeken een enthousiaste, leergierige student met een passie voor sport en bewegen. Je vindt het leuk om met kinderen en jongeren te werken en kunt goed samenwerken met collega’s. Je bent flexibel inzetbaar, communicatief vaardig en staat open voor feedback en ontwikkeling. Affiniteit met sportdisciplines zoals turnen, dans of acrogymnastiek is geen vereiste. Welke vaardigheden heb je nodig? - Enthousiasme en betrokkenheid - Verantwoordelijkheidsgevoel - Samenwerken in een team - Goed kunnen omgaan met verschillende leeftijdsgroepen - Bereidheid om te leren en jezelf te ontwikkelen Wat leer je bij ons? - Lesgeven en begeleiden van sportactiviteiten - Inspelen op verschillen in leeftijd en niveau - Voorbereiden en aanpassen van sportlessen - Communiceren met leden en ouders - Samenwerken met ervaren lesgevers Kortom: je doet een waardevolle ervaring op waarin sport, plezier en ontwikkeling staat centraal staan.

Wat biedt het bedrijf?

Een leerzame, afwisselende stageplek binnen een gezellige en actieve sportvereniging. Je krijgt de kans om praktijkervaring op te doen in het geven van sport- en beweeglessen aan verschillende doelgroepen. Je werkt samen met ervaren lesgevers en krijgt goede begeleiding bij jouw leerdoelen. Er is veel ruimte om jezelf te ontwikkelen in een veilige en stimulerende omgeving.

Wat ga je leren?

  • Aanbieden van een les of training
  • B1-K1-W1 Bereidt een les of training voor
  • B1-K1-W2 Voert een les of training uit
  • B1-K1-W3 Begeleidt en instrueert SB-deelnemers
  • B1-K1-W4 Evalueert de les of training
  • Organiseren en uitvoeren van een toernooi of evenement
  • B1-K2-W1 Bereidt het toernooi of evenement voor
  • B1-K2-W2 Voert een toernooi of evenement uit
  • B1-K2-W3 Evalueert het toernooi of evenement met het team

Kenmerken

  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat

lees verder