Regionale kwalificatie Content Creator (Friese Poort, Friesland College, Noorderpoort, ROC Tilburg)

Autosfeer & Co. B.V. Op zoek naar een veelzijdige stage? Kom werken met auto’s én social media!

Als student of werknemer bij ons draai je volledig mee in de dagelijkse gang van zaken binnen ons autobedrijf. Je komt terecht in een veelzijdige en leerzame omgeving waar je actief bent op meerdere afdelingen, zoals verkoop, showroom en social media. Geen dag is hetzelfde, en je krijgt de kans om zowel met auto's als met mensen te werken.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zijn op zoek naar een stagiaire die pro actief is, inzicht heeft, met voorkeur een auto rijbewijs heeft, zich sociaal en respectvol kan opstellen tegenover klanten in de autobranche en het liefst iemand die het leuk vindt om social media creaties uit te werken en daar ook enige ervaring in heeft.

Wat biedt het bedrijf?

Een stageplek waar je echt iets leert; over je eigen vak, maar ook over de allround werkzaamheden binnen het bedrijf. Een flexibele werkplek wanneer er even minder te doen is, een werkplek waar je hard meewerkt als het nodig is. Open en duidelijke communicatie naar elkaar. Een gezellige, fijne, serieuze en humoristische werkplek. Zorgen voor en met elkaar doen wij ook graag!

Wat ga je leren?

  • voorbereiden opdracht en organiseren van werk
  • L1-K1-W1 Opdracht bespreken met interne of externe opdrachtgever
  • L1-K1-W2 Plannen en organiseren van werkzaamheden
  • L1-K1-W3 Onderzoeken van (online) media mogelijkheden
  • L1-K1-W4 Verzamelen van content en/of informatie
  • Maken, bewerken en opleveren van content
  • L1-K2-W1 Maken van opname
  • L1-K2-W2 Schrijven en controleren van schriftelijke content
  • L1-K2-W3 Bewerken van content
  • L1-K2-W4 Content presenteren en/of opleveren
  • Verzorgt crossmediale campagnes
  • R1-K1-W1 Zet een crossmediale campagne op
  • R1-K1-W2 Maakt crossmediale content tot een eenhe
  • R1-K1-W3 Start een crossmediale campagne
  • R1-K1-W4 Volgt en evalueert een crossmediale campagne

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid

lees verder