Intratuin Rosmalen
Als medewerker van ons Bloemenatelier ben je voornamelijk bezig met het sfeervol en commercieel presenteren van je afdeling. Jouw afdeling ziet er altijd top uit! Jij bent diegene die onze klanten op maat kan gaan adviseren en het bloemwerk voor de klant dan ook kan maken. Jij maakt boeketten en ander bloemwerk. Je bent het visitekaartje van je afdeling waar vakkennis, service en klantvriendelijkheid voorop staat. Jouw goal: een tevreden klant met mooi zijde bloemwerk.
Naar wie zijn wij op zoek?
Dit ben jij: • Bloemenwerk maken en boeketten binden zit bijna in je vingers; • Je hebt relevante kennis en ervaring in ‘de bloemen’; • Je kunt zowel in een team als lekker zelfstandig werken; • Je bent creatief en toont eigen initiatief; • Je vindt het erg leuk en je bent er ook nog eens goed in, verkopen; • Je bent in elk geval b flexibel inzetbaar, met een wisselende weekenddag.
Wat biedt het bedrijf?
Naast veel groengeluk bieden we jou: • Een arbeidsovereenkomst van 24-32 uur per week; • Een passend salaris; • Een vaste vrije dag in de week als je dat fijn vindt; • 20% personeelskorting op bijna alles in onze winkel; • Veel afwisseling in een dynamische omgeving waar ieder seizoen anders is; • Veel vrijheid en verantwoordelijkheid als het gaat om jouw afdeling; • Als je ‘s avonds werkt verzorgen we een heerlijke warme maaltijd met dessert voor je!
Wat ga je leren?
- Maken en verkopen van groene arrangementen
- B1-K1-W1 Maakt bloemwerk, groene decoraties en/of presentaties
- B1-K1-W2 Verzorgt groene producten en natuurlijke materialen
- B1-K1-W3 Verzorgt de (online) winkel-/productpresentatie
- B1-K1-W4 Heeft commerciële contacten
- Uitvoeren werkzaamheden rondom de in- en verkoop
- P2-K1-W1 Koopt in en beheert de voorraad
- P2-K1-W2 Handelt de verkoop af
- P2-K1-W3 Begeleidt de werkzaamheden
Kenmerken
- Met uitzicht op een vaste baan