Medewerker evenementenorganisatie

e-deck Vliegende event stage aan het vliegveld Teuge

Wat ga je doen? - Meewerken aan de organisatie en coördinatie van evenementen in onze veelzijdige ruimtes. - Ondersteunen bij de marketing en promotie van E-Deck, inclusief onze duurzame projecten. - Klanten begeleiden en adviseren over de mogelijkheden binnen onze locatie. - Creatieve bijdragen leveren aan het ontwikkelen van concepten voor events en workshops. - Hands-on ervaring opdoen met operationele taken tijdens events.

Naar wie zijn wij op zoek?

Wie zoeken wij? - Je volgt een studie in Eventmanagement, Hospitality, Marketing, economie of een vergelijkbare richting. - Je bent energiek, creatief en hebt oog voor detail. - Affiniteit met duurzaamheid en innovatie is een grote plus. - Je bent flexibel en niet bang om je handen uit de mouwen te steken. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Wat biedt het bedrijf?

Over E-Deck E-Deck biedt een inspirerende omgeving voor vergaderingen, co-working en grootschalige evenementen. Met unieke ruimtes zoals de high-end hangar en de Sky Lounge, gecombineerd met duurzame initiatieven en elektrische vluchten, creëren we onvergetelijke ervaringen voor onze klanten??. Wat bieden wij? - Een leerzame en uitdagende stageplek in een duurzame en innovatieve werkomgeving. - De kans om ervaring op te doen in eventorganisatie, marketing, sales en hospitality. - Werken op een unieke locatie met uitzicht op elektrische vliegtuigen??. - Een gezellig, jong en professioneel team dat altijd klaarstaat om je te ondersteunen. - Stagevergoeding en eventuele doorgroeimogelijkheden binnen E-Deck.

Wat ga je leren?

  • Stelt evenementplannen op en/of ondersteunt daarbij
  • B1-K1-W1 Inventariseert wensen en eisen van de opdrachtgever
  • B1-K1-W2 Verzamelt informatie voor evenementen en analyseert deze
  • B1-K1-W3 Maakt een risico-analyse en een overzicht van benodigde vergunningen
  • B1-K1-W4 Doet voorstellen voor evenementplannen en/of stelt deze bij
  • B1-K1-W5 Werkt evenementplannen uit en presenteert deze
  • B1-K1-W6 Stelt begroting en offerte op voor de opdrachtgever
  • Organiseert evenement en evenementpromotie
  • B1-K2-W1 Werkt een draaiboek en callsheet uit
  • B1-K2-W2 Regelt de promotie van het evenement
  • B1-K2-W3 Regelt de inhuur/aankoop van materialen, mensen, techniek, (virtuele) ruimtes, catering, vervoer en voorzieningen
  • B1-K2-W4 Verzorgt de administratie met betrekking tot de deelnemers
  • B1-K2-W5 Regelt de infrastructuur rondom het evenement
  • B1-K2-W6 Regelt de inrichting van ruimtes, de installatie van materialen en apparatuur en de dagelijkse voorzieningen
  • B1-K2-W7 Regelt de veiligheidsorganisatie van het evenement
  • Ondersteunt bij de uitvoering van het evenement
  • B1-K3-W1 Bewaakt de voortgang tijdens het evenement
  • B1-K3-W2 Coördineert de verkoop/verhuur van producten, catering en aanvullende diensten
  • B1-K3-W3 Coördineert de ontvangst van de bezoekers, artiesten, leveranciers en onderaannemers
  • B1-K3-W4 Informeert en adviseert aanwezigen en handelt klachten af
  • Rondt het evenement af
  • B1-K4-W1 Handelt financiële, personele en administratieve zaken rondom evenementen af
  • B1-K4-W2 Evalueert het evenement en doet verbetervoorstellen

lees verder