Verkoopmedewerker Optiek

Eye Wish Opticiens / Optiek van Laar-Kerres B.V. Wij zoeken jou!!! Spreken onderstaande items je aan neem dan graag contact met ons op!

De student of werknemer gaat het vak leren in de breedst mogelijke zin, waarbij alle aspecten de revue zullen passeren. Verkoop van monturen, glazen, zonnebrillen informatie verstrekken van diverse soorten contactlenzen. Verder zullen we de nieuwe collega begeleiden om zich comfortabel te voelen bij werkplaats werkzaamheden. Bij een eventuele ambitie tot de opleiding contactlensspecialist zullen wij met 3 gediplomeerde contactlensspecialisten de collega volledig ondersteunen.

Naar wie zijn wij op zoek?

De student of medewerker beschikt over een verzorgd uiterlijk, is gedreven en ambitieus, beschikt over een dosis humor en houdt van gezelligheid.

Wat biedt het bedrijf?

Wij bieden jou: Kans op een vaste baan Een zeer prettige werksfeer Leuke uitjes ( weekend met het gehele team naar bv Mallorca) Professionele ondersteuning om het vak te leren

Wat ga je leren?

  • Voert voorbereidende handelingen op refractie uit
  • B1-K1-W1 Verzamelen van basisinformatie met de klant
  • B1-K1-W2 Automatische refractie uitvoeren
  • B1-K1-W3 Automatische (non-)contact tonometrie uitvoeren
  • Verricht verkoop- en advieswerkzaamheden
  • B1-K2-W1 Verkoop- en adviesgesprek voeren
  • B1-K2-W2 Over optische aspecten informeren
  • B1-K2-W3 Klantbestelling administreren en afrekenen
  • B1-K2-W4 Bril afleveren
  • B1-K2-W5 Contactlensinstructie geven
  • B1-K2-W6 Met klachten omgaan
  • Voert assortimentsbeheer uit
  • B1-K3-W1 Voorraad opnemen en artikelen bestellen
  • B1-K3-W2 Levering en retouren verwerken en controleren
  • B1-K3-W3 Trends en ontwikkelingen bijhouden

Kenmerken

  • Bereid om te werken aan fysieke toegankelijkheid
  • Met uitzicht op een vaste baan
  • Mogelijkheden voor begeleiding op maat
  • Opleiden voor een mbo-certificaat
  • Opleiden voor een Praktijkverklaring

lees verder