Ondernemer handel

Dat Werkt B.V. Commerciële topper gezocht die veel wil leren!

Een dag als intercedent bij Dat Werkt Je start de dag met een kop koffie en een kort overleg met je collega’s. Welke vacatures staan open? Zijn er nieuwe aanvragen? Daarna ga je meteen aan de slag! In de ochtend zoek je naar geschikte kandidaten, voer je intakegesprekken en check je cv’s. Je belt met opdrachtgevers om te horen wat ze nodig hebben en stelt meteen goede matches voor. Na een gezellige lunch met het team werk je administratie bij: contracten opstellen, plaatsingen verwerken en flexkrachten begeleiden. In de middag bezoek je een opdrachtgever, check je hoe het met de uitzendkrachten gaat en bespreek je nieuwe kansen. De dag vliegt voorbij! Aan het einde evalueer je je werk, beantwoord je de laatste mails en sluit je af met een voldaan gevoel. Geen dag is hetzelfde en je hebt direct impact op zowel kandidaten als bedrijven!

Naar wie zijn wij op zoek?

Als stagiair(e) intercedent bij Dat Werkt ben jij de schakel tussen werkzoekenden en bedrijven. Maar wat moet je in huis hebben om hier helemaal op je plek te zitten? Je bent communicatief sterk, want je praat de hele dag met kandidaten en opdrachtgevers en moet makkelijk kunnen schakelen. Je bent een echt mensenmens die het leuk vindt om met mensen te werken, hun wensen te begrijpen en ze te helpen aan de juiste baan. Daarnaast heb je commercieel inzicht en zie je kansen om bedrijven te helpen met de beste medewerkers. Zelfstandig en proactief werken is voor jou geen probleem, jij wacht niet af maar pakt taken zelfstandig op. Omdat geen dag hetzelfde is, ben je flexibel en stressbestendig. Je kunt snel schakelen en meerdere dingen tegelijk regelen. Tot slot ben je handig met administratie, van contracten opstellen tot planningen bijhouden, je zorgt ervoor dat alles op orde is. Herken jij jezelf hierin? Dan is deze stage echt iets voor jou!

Wat biedt het bedrijf?

Het leerbedrijf biedt een stagevergoeding, flexibele werktijden en flexibele werkzaamheden. Bij ons mag je alles leren wat je wil leren en wij zijn een partij die je graag meenemen in ons mooie vak!

Wat ga je leren?

  • Profileert zichzelf als ondernemer
  • B1-K1-W1 Bereidt zich op ondernemen voor
  • B1-K1-W2 Onderzoekt de markt
  • B1-K1-W3 Ontwikkelt een ondernemersconcept
  • Ontwikkelt een business model
  • B1-K2-W1 Selecteert het klantsegment en de waardepropositie van de onderneming
  • B1-K2-W2 Kiest de kanalen en klantrelaties van de onderneming
  • B1-K2-W3 Maakt een financieel plan voor de onderneming
  • B1-K2-W4 Kiest een vorm voor ondernemen
  • B1-K2-W5 Zet een zakelijk netwerk op
  • B1-K2-W6 Construeert een business model
  • Voert operationele processen in een handelsonderneming uit
  • B1-K3-W1 Koopt producten in
  • B1-K3-W2 Verkoopt producten
  • B1-K3-W3 Voert logistieke processen uit
  • B1-K3-W4 Voert marketing- en communicatieprocessen uit
  • B1-K3-W5 Voert financiële en administratieve processen uit
  • B1-K3-W6 Maakt een operationeel plan voor de onderneming
  • Ontwikkelt zich in het ondernemen
  • B1-K4-W1 Volgt trends en ontwikkelingen in het vakgebied en de markt
  • B1-K4-W2 Reflecteert op de eigen werkzaamheden in relatie tot de ondernemersvaardigheden

lees verder