Apothekersassistent

Apotheek van Weringh BBL -plek in enthousiast en klantvriendelijk team in Wageningen

Je kunt de BBL-opleiding tot apothekersassistent volgen en daarnaast 3-4 dagen per week werken in de apotheek. In de apotheek zul je in eerste instantie veel medicijnen klaarmaken voor patiƫnten. Tijdens de BBL-opleiding ga je steeds meer taken uitvoeren, zoals telefoon opnemen, recepten van de huisarts verwerken, controleren of medicijnen samen gebruikt kunnen worden, medicijnen afleveren aan de balie, handverkoop van medicijnen.

Naar wie zijn wij op zoek?

We zijn op zoek naar iemand die zelfstandig kan werken en enthousiast is om het vak van apothekersassistent te leren. Verder is het van belang dat je goed om kunt gaan met collega's en klanten.

Wat biedt het bedrijf?

De BBL-opleiding zal via ROC RijnIJssel worden verzorgd. We zijn een grote apotheek in het centrum van Wageningen. We hebben een team met enthousiaste collega's en hebben klantvriendelijkheid hoog in het vaandel staan. Klanten beoordelen ons met een 8,8. Je kunt bij ons alle onderdelen van het vak leren en krijgt prettige begeleiding. Na het inwerken, krijg je ook al snel meer verantwoordelijkheid voor bepaalde taken. Als de BBL-opleiding naar tevredenheid is afgerond, behoort een baan in Service Apotheek van Weringh tot de mogelijkheden.

Wat ga je leren?

  • Voert geïndividualiseerde farmaceutische patiëntenzorg uit
  • B1-K1-W1 Neemt de zorgvraag aan (farmaceutisch handelen)
  • B1-K1-W2 Voert medicatiebewaking uit (farmaceutisch handelen)
  • B1-K1-W3 Verzorgt uitgifte van medicijnen (farmaceutisch handelen)
  • B1-K1-W4 Geeft instructie over medicatiegebruik (communicatie)
  • B1-K1-W5 Verwerkt patiëntgerelateerde informatie en administratie (communicatie)
  • Verleent niet-receptgestuurde zorg aan de patiënt
  • B1-K2-W1 Adviseert over gezondheid en preventie (maatschappelijk handelen)
  • B1-K2-W2 Geeft zelfzorgadvies (communicatie)
  • Biedt productzorg
  • B1-K3-W1 Stelt voorgeschreven (industrieel gemaakte) geneesmiddelen beschikbaar (organisatie)
  • B1-K3-W2 Stelt op maat gemaakte geneesmiddelen beschikbaar (organisatie)
  • B1-K3-W3 Zorgt voor logistiek en beheer (organisatie)
  • Werken aan kwaliteit en deskundigheid
  • B1-K4-W1 Werkt aan de eigen deskundigheid (leren & ontwikkelen)
  • B1-K4-W2 Werkt aan bevorderen en bewaken van kwaliteitszorg (professionaliteit)
  • B1-K4-W3 Werkt multidisciplinair samen en stemt werkzaamheden af (samenwerking)

Kenmerken

  • Met uitzicht op een vaste baan

lees verder